Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudnek kideriteni...

Hogyan tudnek kideriteni infokat egy nogyogyaszrol?

Figyelt kérdés

Akihez jelenleg jarok terhesgondozasra egy nagyon szimpatikus holgy. Kedves es sok mindent elmond, elmagyaraz.

Felis kertuk, hogy vigye egig a terhesseget a szulesig. Egyebkent SZTK-s orvos.

Utana akartam nezni a napokban, hogy mi a velemeny rola, de mintha nem is letezne..

Elmondasa szerint a II.szamu noin van es a tarifajat is elmondta mar.

Ugy tudom, hogy Siofokon dolgozott ezelott.


Viszont a mostani helyen meg a nevet sem tuntetik fel.

Az uh-ra is adott beutalot az Uzsoki korhazba. Majd a 12.heten kell hozza visszamennem.

Nekem ez kicsit fura, az elso gyerekemnel az akkori orvosunkhoz jartunk be a korhazba a vizsgalatokra.


Azt mondta, hogyha verzek vagy problemam van, akkor az SZTK-ba jojjunk vissza. A telefonszamat se adta meg, semmilyen elerhetoseget. Pedig azert tobb kontaktra szamitanek, ha mar fizetek a szolgaltatasaiert.

Raadasul heti 2* rendel, maganrendelest szeritem nem csinal. Nem talaltam rola semmit.


Azon gondolkozom, hogy visszamegyek a regi dokimhoz, de o 120k-re arebb van.. :/


2013. jún. 25. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Megírnád priviben a nevét?Tényleg fura,hogy nem adott elérhetőséget.Én az első gyerekemnél jártam így,a 12 héten kértem fel,de akkor még nem adott számot.
2013. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

dr. Varga Marta. XV.keruletben rebdel jelenleg.

Mar irtam ki rola ket kerdest kozvetlen, de senki nem valaszolt.

Igy most mar trukkokre vagyok kivancsi, hogy ki hogyan eritene ki rola infot.

Szamomra nem mindegy, hogy milyen az orvos. Szeretem tudni, hogy milyen kezekben vagyok a gyerekemmel egyutt.

2013. jún. 25. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én beírtam simán a google keresőbe a nevét és kidobott egy- két telefonszámot is, remélem tudtam neked segíteni ezzel!


[link]


Itt van egy mobilos elérhetőség is.


[link]


Boldog Babavárást!!!!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!