Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben kaptam Nospa-t...

Szülés közben kaptam Nospa-t injekció formájában (másfél hete szültem) és azóta annyira fáj a helye hogy sírni tudnék. Ez mitől lehet, mennyi idő míg elmúlik, vagy mit tehetek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hová kaptad? Az oltások helyére azt mondják, hogy jó a hidegvizes borogatás, illetve nekem a tetanusz injekció után is ezt mondták, amit a combomba kaptam, de nem tudom, hogy másfél hét múlva segít-e, de egy próbát megér.
2014. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónapig fájt nekem.
2014. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
közvetlenül a fenekem fölé, a derekamba
2014. márc. 27. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
En kettot is kaptam ugyanoda (a masik farom tul csiklandos volt), de nem fajt utolag. Es nem is hasznalt, nem tagultam. Bocsi, h segiteni nem tudtam. A borogatas jol hangzik. Amugy algopirint bevehetsz!
2014. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt több mint egy hónapig, utána pedig vissza-vissza jött a fájdalom néha. Nem tudom pontosan, hogy mikor múlt el végleg, de szerintem 4-5 hónappal szülés után már egyszer sem fájt. Nekem Flector tapasz segített ilyenkor.
2014. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hónapja szültem, és még mindig fáj a szuri helye. Én egyébként mindig így járok, ha szúrnak... Borogatás ezen már szerintem nem segít. :(
2014. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!