Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen, Kenézi kórházba...

Debrecen, Kenézi kórházba miket lehet/kell vinni saját részre és a picinek?

Figyelt kérdés
kérlek mindent részletesen írjatok le,nem vagyok tapasztalt,első kisbabánk...Mi az ami kötelező,ajánlott,vagy csak vihetek ha akarok...
2014. nov. 11. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Babának mindent adnak, csak a hazahozós ruha kell majd. Van bent bimbóvédő, mellszívó is.

Magadnak hálóing, pipere, törölköző, betétek stb. Javaslom az eldobhatós bugyit, nekem bevált.

2014. nov. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Babának semmi nem kell, pelenkát is adnak. Popsitörlőt emlékeim szerint nem. A hazahozós göncöket, hordozót apa hozta, amikor elengedtek mindkettőnket. Én vittem saját mellszívót, azt használtam. De ez sem kell feltétlenül mindenkinek, én viszont az előző gyerek után már tudtam, hogy nekem szükséges lesz.

Magadnak: hálóing, fehérnemű, köntös, törülközők, tisztálkodószerek, papírzsebkendő, wc papír, esetleg nedves törlő, betét, papucs, telefon, telefontöltő. Ásványvíz és némi kis nasi is jól jöhet. Bár egészen tűrhető volt a kaja, pedig én finnyás vagyok (idén januárban). Inkább a vacsora volt kevés vagy nem olyan jó. Nagyon szépen fel is van újítva az osztály, így nem olyan nehéz kibírni azt a néhány napot.

Kérdezz nyugodtan, kétszer szültem ott.

2014. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ritus116 válasza:
Engem is érdekel a téma.Kell külőn szülőszobai kiscsomag?vagy ha bemegyek egy nagy bőrönddel az pl végig velem van?
2015. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!