Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hetes terhes vagyok. Reggele...

4 hetes terhes vagyok. Reggelente nagyon rosszul vagyok, hányok. Meddig lesz ez? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 16. hétig tartott. :( Hideg, nagyon-nagyon hideg vízbe reszelt friss gyömbér és citrom, ez az egy segített.
2014. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez most minden reggel lesz ez a rosszullét? Már ki készül a gyomrom
2014. nov. 13. 09:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt minden reggel, de úgy az esetek 70%-ában igen. :/
2014. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akár elmúlhat 1-2 héten belül de lehet hogy még hónapokoig fog tartani

Ezt előre nem kehet megjósolni. Minden terhesség más. De jobb ha beletörődsz, hogy mostanól minden reggel ez lesz (maximum pozitívan csalódsz ha mégsem).

2014. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél változó.Nekem az 5. hét végén kezdődött,és kitartott a 16.hétig.Folyamatosan rosszul voltam,és nem csak reggel hánytam,hanem napjában többször.Ami valamennyire segített a vizes jégkrémek,a kukó és a ropi.
2014. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehát akkor most lett pozitív a teszted? Elég hamar vannak tüneteid, nem irigyellek. Nekem kb. 6 hetes terhesen kezdődött mindkét lányomnál, és úgy a 16-17-hétig tartott. De 8 és 11 hét között az első lányomnál enyhült, másodiknál rosszabb volt. Nővérem első gyerekével végig rosszullétekkel küzdött. Senki nem fogja megmondani neked, hogy mikor lesz vége, annyira más minden ember, sőt minden terhesség. Lehet hogy a köv. babádnál még egy rosszulléted sem lesz.
2014. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos már a pozitív teszt előtt is voltak két nappal, pedig egészen biztos, hogy középidőben fogant. :(
2014. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez változó. Nálunk a családban szinte mindenkinek úgy az 5. hónapig tartott. Egynek nem, neki tovább. :/
2014. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 6.-ik heten kezdodott és az elso 4honapig kitartott.semmi nem hasznalt.se keksz,se gyomber,se kola...engem be is fektettek infuziora a sok hanyas miatt,mar minden letezo eteltol undorodtam...remelem neked nem igy lesz,mert en nagyon le gyengultem
2014. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szedj nagy dózisú b6 vitamint, és k2 vitamint, és elmúlik. Nekem nem is volt, ennek köszönhetően.
2014. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!