Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok, az...

18 hetes terhes vagyok, az baj ha csak reggelente érzem, hogy mozog a babám a pocakomba? Egyik nap erősebben másik nap gyengébben. Ez nem jelent bajt ügye?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyankor éberebb. A lényeg, hogy mozog! Miért lenne baj? :)
2013. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem baj ahogy növekszik a pocidban majd egyre jobban érzed!Boldog babavárást!
2013. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy baj lenne,majd erősödni fog. Én 17+5 hetes vagyok és még egyáltalán nem érzem a baba mozgását,remélem már nem kell sokat várnom.
2013. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 18-nál nem is éreztem, most a 19. körül kezdem már, néha-néha:) egyáltalán nem baj!!!!:))
2013. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megnyugszok :) Én a 17 hét közepén érzetem először a mozgást azóta minden reggel :)
2013. máj. 31. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:

2. babámat most a 12. héten már éreztem. Most 17. hetet töltöm holnap és én is csak reggel érzem leginkább!


Napközben max akkor tudok figyelni rá, ha alszik a lányom! :D

2013. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem baj, még nagyon picike, az elsőt én ilyenkor még nem is éreztem. Azon se aggódj, ha esetleg néhány napig nem érzed majd, vagy csak nagyon icipicit, akkor úgy fordult, hogy épp nem lehet érezni. Majd később belehúz, ne aggódj ;)
2013. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!