Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 29 hetes vagyok, derekfajas,...

Viktoria1978 kérdése:

29 hetes vagyok, derekfajas, kemenyedö has, hasmenes lehet a szüles megindulasanak a jele?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de a te esetedben reméljük nem! Probálj pihenni és nem ezen stresszelni. Ha nagyon nem vagy jó keresd fel az orvosod, vagy az ügyeletet.
2014. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. 29 hetesen már normális a derékfájás, keményedés is. Hasmenés meg símán csak egy szimpla hasmenés. Nekem elejétől van derékfájásom és keményedek is és már volt hasmenésem is.

34+5 hkm

Ha elkezdesz fájni, ülj egy kád meleg vízbe, hátha csak fals riasztás.

2014. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Pihenek a 20 honapos kisfiammal:) Feküdtem egy fel orat, ugy nez ki elmult minden. A kisfiam szetszedte a gyerekszobat ezidö alatt:) Megegyszer köszönöm. A melegvizes fürdö beinditja a szülest nem?
2014. nov. 16. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne ülj meleg vízbe! Azt a terhesség végén javasolják, amikor már nehéz eldönteni, hogy jósló fájásaid vannak-e, vagy beindult a szülés. Most még ne kísérletezz otthon! Ha fájdalmaid vannak, irány az ügyelet! Amikor a kisfiunkat vártuk, olyan 25 hetes lehettem, és égtelenül elkezdtem görcsölni. Azonnal rohantam a kórházba, kiderült, hogy egy nagyon erős szélgörcs, a fiammal mimden rendben volt. Ő is 20 hónapos most. Én pedig a 30. hétben járok a kislányunkkal. Ha bármilyen problémám lenne, vagy begörcsölnék, biztosan bemennék a kórházba.
2014. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Görcsölesröl vagy fajdalomrol szo sincs. Derekfajasom is elmult, lehet rosszul feküdtem. Kemenyedesek vannak, de eszem a magneziumot. A koraszüles is ugy indul, mint a normalis szüles? A kisfiamat majdnem 2 hettel tulhordtam, de akkor sokat pihiztem. Most non-stop baba, haztartas. Szerintem az utolso valaszolo tudja miröl irok:) Kedden voltunk orvosnal, teljesen zart voltam meg, a kicsi meg nem fordult meg, laba van lent.
2014. nov. 16. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a szülésznő,ami fürdőre,pihenésre elmúlik az nem szülés :)

Amúgy a "tünetek" simán lehetnek a jelei,igen..

35hkm

2014. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!