Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szül valaki Szombathelyen...

Szül valaki Szombathelyen januárban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz en a 2. babamat varom es majd jovo juniusban szulok, de az elsot is szhelyen szultem. Mire lennel kivancsi?

2014. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ismerkedni akartam januárban szülő anyukákkal. Neked milyen tapasztalataid voltak? Ott dolgozók, szülőszoba állapota, szobák? Adnak beöntést? Szülés után apuka ott lehet velem, míg megfigyelnek?
2014. nov. 20. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerencsere nincsen rossz tapasztalatom, azon kivul h a csecsemosok maguktol nem segitenek, meg kell kerni oket mindenre. Egy csecsemos kivetelevel, akin latszik h imadja a babakat, sokat is foglalkozik veluk (ismerosom szolt neki h bent vagyok, es ra mindig szamithattam). Szerencsemre pont azt a dokit fogtam ki a szules napjan, akit akartam. Vegig velem volt a szuloszoban, talan egyszer ha kiment. Mert pont nem szult rajtam kivul senki sem. En fogadtam szulesznot, o is nagyon sokat segitett, vegig velem volt. Mondtam neki h aznap volt hasmenesem, ezert nem adott beontest, nem is nagyon akartam volna. De nem is volt gond ezzel a kesobbiekben. A szuloszobat meg lehet nezni a 33. hettol. Mi mindenkeppen megakartuk nezni. Megmondom oszinten h rosszra szamitottam. :) Jol neznek ki a szobak, nem lepusztultak, hanem felujitottak. Nyaron szultem es meg a klima is ment, en azt le is akartam kapcsoltatni. :) 3 szuloszoba van, mivel akkor senki nem szult eppen, ezert valaszthattam is h melyikbe akarok menni. Sztem nezzetek meg Ti is, nem fogtok csalodni es megis jobb lesz azzal a tudattal menni h tudjatok hova mentek. A szules utan a ferjem vegig velem lehetett (szules kozben is bent volt).

Ja es amikor lekerulsz az osztalyra, adnak ket liter teat amit x idon belul meg kell innod h tudjal pisilni menni. Ezt szigoruan veszik. Ha menned is kell wc-re, csengetsz es jonnek is segiteni.

Ha barmi kerdesed van, irj nyugodtan!

Boldog babavarast meg a hatralevo idore! :)

2014. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!