Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nemrég szült Szombathelyen...

Aki nemrég szült Szombathelyen, tudna mesélni, milyenek a körülmények, ott dolgozók, mit adtak, mit kellett vinned?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 15:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Másfél éve szültem az utolsót ott. A szülőszoba nagyon szép és otthonos, van labda is ami nagyon jó vajúdás közben. Hálóinget adtak, és szülés után 3-4 betétet. A babának vihetsz be saját ruhát, cumit. A zuhanyzók és a wc sajna nem a legjobb és legtisztább. Ha valami érdekel nyugodtan írj :)
2014. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Én a kisfiammal ( 10 hónapos) rendszeresen járok oda, mert vesegondjaink vannak. Nem ott született, de a csecsemőosztály, a gyerekorvosok, akikkel én találkoztam nagyon rendesek, precízek és szerintem elég tiszta is a környezet. Lenn a gyerekambulancián is mindenki kedves. Szerintem nem kell aggódnod.
2014. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Szülés/ vajjúdás közben mennyire voltak segítőkészek? Volt fogadott orvosotok?
2014. nov. 10. 16:01
 4/32 anonim ***** válasza:
Én nem egészen 3 hónapja szültem. A dolgozok közt van segítökész de van sok olyan akinek hiába szólsz. Este tv-t néznek szarnak a gyerekekre a 3000g felett tápszer sem jár a babáknak hiába vagy császáros. A fiammal úgy beszélt az egyik csecsemős hogy szivem szerint jól szájba vágtam volna. Mindent vigyél magaddal kést ,villát, kanalat , tányért kézmosó szappant, kistörölközött, betétet, vizet a szüléshez+ csokit. A szülőszobák szépek az orvosok többsége is normális kedves.A picinek vihetsz ruhát mert hamar elfogy amit adnak és ha balesetvan akkor nincst ráadni ( én így jártam) hitetelen ennyi ha van konkrét kérdésed tedd fel nyugodtan.
2014. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért altatom a fiacskámat. Amúgy nem látta a csecsemős hogy a szobában vagyok. Ja és még kisebbség sem vagyunk. Amúgy kiléptetős rendszer van ahol a dohányosoknak nem szólnak de ha csak kiakarsz menni mert pl a párod hozott valamit azt számonkérik rajtad. Szinte nekem csak más kismamák segítettek .
2014. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Ja még valami a napi program : reggel 6kor kelés jön a takarítónő aztán valamikor 7-8 között vizit( hőmérőzés hogy vagy kérdés ebből áll nekem 4 nap alatt kötést sem cseréltek sajna császáros voltam aztán reggeli. Aztán dél környékén ebéd majd valamivel utána vagy kicsivel előtte fürdetik a piciket mérés és ennyi. Ja reggel őket is megnézi a gyerekorvos. Aztán kis pihi majd jön a vacsi.
2014. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Hazamenet előtt kapsz felvilágosítást egy védőnőtől oda minden szobából mennek a kismamák. Aztán kapsz ajándék csomagot kérdőíveket kell kitölteni stb sosem hagynak nyugodtan pihenni.aztán aznap amikor jöttök haza reggel vizsgálat neked is meg a babának is ha kell írnak fel tápszert. A kisruhát beadod a nővérnek ő felöltözteti aztán ha ez hétvégére esik akkor a jól emlékszem keddeb kell vissza menni a zárójelentésért ha nem aznap azt is megkapod.most nem jut más eszembe ja és annyi még hogy a zuhanyzók hát tényleg gusztustalanok azóval nem ár a plusz papucs amibe fürdez.a wcre is vegyél papirülőkét én vittem dettol kendőt áttöröltem vele így jobban odaragadt a papir bár igyekeztem nem ráülni de császárosként nehéz volt.
2014. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Ja ha apuka bent lesz ruhát ne ott vegyetek hanem a király utcában ott 1500 a kórházban automata van 2500ft a ruha.
2014. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látogatási idő úgy van, ahogy a neten láttam? (3-5-ig) Máskor nem is jöhetnek? És a babát megfoghatja az apuka, amíg a kórházban vagyunk? Velünk vannak a babák az osztályon vagy csak szopizáskor?
2014. nov. 11. 16:31
 10/32 anonim ***** válasza:

Igazábol bármikor mehetnek hozzzád, nem dzoktak érte szólni. Apuka csak akkor foghatja meg, ha bent volt a szülésnél és utána. A baba éjjel nappal veled van.


1es

2014. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!