Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fajdalmaim es neha...

Alhasi fajdalmaim es neha gorcseim vannak, illetve sokat kemenyedik a hasam. Mitol lehet? 19+5 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nem erőltetted meg magad?
2013. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba. Velem is ez volt és elkezdtem nyílani.
2013. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem eroltettem meg magam. Figyelek arra.


Sikerult idoben megallitani a tagulast?

2013. febr. 6. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom neked,hogy vegyél be magnéziumot,és ha max 2 óra múlva sem lesz jobb,akkor menj be a kórházba,hogy nézzenek meg.

Én 22+4 hetesen begörcsöltem,vettem be egyszerre 2 szem magnerotot,de az ügyeletet így is kihívtuk,megnézett,de mivel nem volt m.víz szivárgás így nem hívott mentőt a doki.Viszont másnap a párommal bementünk a kórházba és megnézettem magam az ügyeletes dokival,mert így voltam nyugodt.Nem voltam kinyílva de pihennem kell sokat és a szextől is el lettem tiltva.És naponta szednem kell a magnerotot,mert így is keményedek minden nap és görcsölgetek azóta is,persze bőven nem annyira mint azon a bizonyos estén.

Szedd a magnéziumot és pihenj nagyon sokat,és ne erőltesd magad!!


27+1 hkm

2013. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz koraszülni akkor irány a kórház!!

Nem vicc engem bennt tartottak és kaptam az mg infuziot.

2013. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Sajnos nem. Azóta tovább nyíltam. 1 hét múlva megint vizsgálat, de érzem, hogy nyílok folyamatosan.
2013. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,mit érzel??Honnan tudod,hogy nyílsz??Milyen érzés?

Azért kérdezem,mert az én méhszájamat utoljára 22+5 hetesen nézték,és azóta is minden nap keményedek,meg van,hogy görcsölök is mellé,és félek,hogy én is elkezdek kinyílni.

Egyébként kedves kérdező,sok kismamával megesik,hogy elkezd kinyílni,és még is kihúzzák a 40. hétig is,csak persze nagyon sokat kell pihenni,feküdni,és szedni a magnéziumot!!


27+1 hkm

2013. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A derekam alja görcsöl.
2013. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!