Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel együtt voltam a férjemm...

Reggel együtt voltam a férjemmel 2000 a méhszájértékem azota állandóan keményedik a hasam és a bal lábamba sugároz a fájdalom? 24 hetes vagyok

Figyelt kérdés
vettem be 3 magnéziumot nem használ ezt azt jelenti lehet változott a méhszájértékem és többet nem lehetünk együtt?
2012. nov. 9. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem orvost hívsz ezért?2000-es méhszájértéknél még engedték,hogy együtt legyetek?
2012. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert zárt vagyok csak meg van rövidülve
2012. nov. 9. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj orvossal, az a biztos.


Elsőnek: a 2000-es értékkel nincsen semmi gond, csak kicsit megrövidült. Nekem is ennyi volt és sosem tiltott el a doki, azt mondta, akkor hanyagoljuk az együttlétet, ha nyílik a méhszáj.

2012. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj be a kórházba!
2012. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!