Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idönek...

Szülés után mennyi idönek kell eltelnie (minimum), hogy újra élhessünk nemi életet? Nektek mennyi volt? Fájt utána nagyon? A párotoknak ugyanolyan érzés maradt?

Figyelt kérdés
Sok a kèrdès tudom, de minden èrdekel, hogy kb. mire szàmítsak. Nem szeretnèm azt ha a partneremnek kevèsbè lene èlvezetes az együttlèt, esetleg sokkal tàgabb lennèk utàna vagy valami..
2014. nov. 20. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az 5. héttől már testileg újra kezdtünk közeledni egymáshoz, tényleges együttlét a 6. heti kontroll után volt csak. Nekem igazán jó 4 hónappal a szülés után volt.
2014. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontrollt meg kell várni, azelőtt nem szabad nemi életet élni. Mi is kivártuk, kicsit kellemetlen volt az első pár alkalom, de azóta semmi gond. Nem mondta a férjem, hogy lenne változás.
2014. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6 hét, addig fertőzés mehet fel a méhbe.


Kontroll után, fájni nekem nem fájt, de 1-2 hónap kellett, mire visszatért a régi feszesség, bár nekem komplikált szülésem volt, csak a fél kórház meg néhány szép széles műszer járt bennem a szülés alatt. Még a baba volt a legkeskenyebb dolog, ami ott áthaladt akkor...

2014. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!