Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülés 7- év elteltéve...

Második szülés 7- év elteltével, is "könnyebb" mint az elsö?

Figyelt kérdés

Pokoli szülésem volt.Ezért is vártam ennyi időt mert nehéz volt feldolgozni.

Inditott szülés volt , a fájdalom szünet nélkül tartott 12-órát.Nagyon nehezem tágúltam. Maga a szülés is nehéz volt , könyökléssel és vákummal sikerült csak.


2014. nov. 20. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első és a második szülésem is indított volt az elsővel igaz én csak 8 órát vajúdtam, a második baba 3 évvel később jött ott 2 órát vajúdtam, a harmadik babám 10 évvel jött később az elsőnél magától indult be a szülés nem indították nahát az fájdalmasabb volt de 1 óra 20 perc alatt meglett.
2014. nov. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 13 év telt el a 2 szülés között, mondta az orvos, h gyorsabb lesz, mint az első. Az is lett.
2014. nov. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel, ugyanis nálam több, mint 10 év van. Viszont valószínűleg könnyebb lesz, mert most már 2100 a méhszáj, az elsővel csak vajúdáskor kezdhettem tágulni, legalábbis az utolsó vizsgálat szerint is zárva voltam még.

Nekem pozitív volt az élmény, más miatt lett ennyi az idő, viszont szintén vácummal lett az első, mert a nyakán volt a köldökzsinór, úgy hogy örülnék egy sima szülésnek nagyon.

Kedves Kérdező, megkérdezhetem, hogy neked miért volt vacuum? És te most hol tartasz, hány hetes vagy?


38+1h km

2014. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

25- hetes vagyok

Azért volt vákum mert nem volt erőm :(((

2014. nov. 21. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 szülés között majdnem 10 év volt. Az első baba 12 óra vajúdás után született meg, nagyon reméltem, hogy a második rövidebb lesz, hát nem jött össze, 26 óra volt a második babánál. Nehéz és fárasztó szülés volt, de ennek ellenére szép élmény :-)
2014. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!