Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő eltelté...

Szülés után mennyi idő elteltével rendeződtetek teljesen odalent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy év volt mire teljesen olyan lett mint amilyen volt.
2011. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16 hónapja szültem ..szerintem sosem lesz a régi.
2011. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb.4 hét volt mikor már nem éreztem odalent semmi kellemetlenséget,6 hétig véreztem,a kontroll után pedig rögtön összebújtunk,egy kis sikosító,és minden ment úgy ahogy előtte szerencsére,pedig gátmetszésem is volt.Ezekszerint szerencsés vagyok?
2011. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 1 év volt mire minden olyan lett nagyjából!


Én fél év után mondtam azt hgy végre van kedvem a sexhez!ÉS 16 hós volt a lányom mikor a ciklusom is visszaállt (28 napra és 4 napig tart,és ugyanúgy fáj :( )

Ja és a súlyom is!Most lett annyi mint volt a terhesség előtt!


Bár én még mindig szoptatok!19 hónapja szültem!

2011. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 porcukormókus ***** válasza:
Még folyamatban.. 5hete szültem, hát kiváncsi leszek..
2011. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos a babó, már nem fáj annyira a szex, de a jótól még nagyon messze van...:(
2011. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-7 hetesen már szerintem lényeges volt a javulás, nem hittem volna, egyik szülés után sem:) 3 gyerekem van.

Nagyon gyorsan helyrejöttem, pedig az első egy-két hét borzasztó volt, legalábbis a tükörben úgy láttam,mikor meg mertem lesni magam;)

2011. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én 3 hete szültem már alig vérzek teljesen jól érzem magam.Csak egy ponton odalent még mindig fáj.Nem is tudok oldalt aludni mert akkor nagyon bele nyilal.Itt fájt terhesség alatt is.Remélem nekem is hamar el fog múlni:)

Kitartás anyukák:)

2011. júl. 16. 11:03
 9/9 anonim válasza:
Nekem már 8 hónapos a kisfiam. Amíg állapotos voltam végig nagyon vágytam a szexre, szülés után pedig alig bírtam kivárni a 6 hetet. Azt hiszem elég hamar rendbe is jöttem. Ezek szerint szerencsés vagyok és szexéhes. :))
2011. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!