Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Margit kórházban, dr....

A Margit kórházban, dr. Magyar Attilánál milyen a szülés? Eda, burokrepesztés? Milyen a stílusa?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem indított szülésem volt nála. Reggel 7-re kellett bemennem, adatfelvétel, ctg stb., majd burkot repesztett, átmentem a szülőszobába ott oxitocin, de nem tágultam és fájásgyengeségem volt, így végül megcsászározott. Szóval ez így nem hagyományos szülés. Ahogyan őt megismertem, rendes ember de eléggé hangulatember, és még be is szólt nekem a terhesség vége felé mert volt fogadott szülésznőm, de hozzá TB alapon jártam, és ez gondolom nem tetszett neki. De rendesen ellátott, varratszedésen kedves volt pedig akkor még nem adtam oda a hálapénzt, csak a varratszedés után. Szóval ha rossz a kedve vagy fáradt szerintem akkor vannak ilyenjei. Egyébként összességében szimpatikus, és jó szakember, de most a második gyerekemnél már nem hozzá járok.
2014. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem már terhesség előtt is ő volt a dokim, maximális meg voltam ill. vagyok elégedve vele. Nekem bejön a stílusa, poénkodós, nem feszült (bár lehet csak mert már régóta ismerem).

Szülés nekem császár volt (előre tudtuk), szóval erről nem tudok nyilatkozni.

2014. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!