Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közel lehet a nagy nap?

Közel lehet a nagy nap?

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok és már a hasam is leszállt (anyám vette észre) és igen erős jóslóim vannak. Már elég nehezen is mozgok és éjszaka is alig alszom. Ez jelentheti azt,hogy nem sokára itt az idő?

2014. nov. 29. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de kábé nálam is ez van, de én mondjuk nem vettem észre, hogy leszállt volna a hasam, elsővel tapasztaltam ilyet, de én úgy tudom, a has akkor száll le, mikor a baba feje beilleszkedi a helyére és 1. babánál már ilyenkor általában be szokott illeszkedni, de 2.-nál általában csak a nagy napon, vagy vajúdás közben.

Neked első baba?

Jóslók sajnos nem garancia, valakinek elég korán elég sokáig vannak. Nehezen mozgás meg már 36 hetesen természetes is:D Ahogy az éjszakai nem alvás is, mert nyom a baba, mozog éjjel, nem kapsz levegőt, izgatott is vagy, stb.

Néha van egy-egy fájásom nekem is, nehezen mozgás-alvás már jó ideje megvan.

36+4 hkm

Mikorra vagy kiírva? Én dec 23-ra.

2014. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is így voltam a 36. héttől. a 41. hét végén inditották meg a szülésem :(
2014. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen első baba és december 30-ra vagyok kiírva, annyira jó lenne ha karácsonyra meglenne :) De hát majd jön ha jönni akar, csak most folyton ezen kattog az agyam. :D
2014. nov. 29. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem már régen beilleszkedett a buksija,az ultrahang szerint,plusz kemenyedik a pocak sűrűn,plusz bő 1 ujjnyira nyitva vagyok 2 hete,a mehszaj meg teljesen eltűnt,és mégsem indult be a szülés,pedig én is mikulásra ígértem meg a nagy tesonak! :-)Amúgy dec.16ra vagyok kiírva.Azt mondta az orvosom,ezt nem lehet előre megjósolni,lehet holnap jön,lehet 40.héten!Kitartás!37+3heteske.
2014. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is le volt már szállva ekkor, és a pocakom is duráb keményedett. Aludni persze én se bírtam már rendesen, de menni is megerőltető volt. Az orvosom csak napokat, max 1 hetet adott, de 38+6 hetesen született meg.

Látod, van miden féle, kinek ilyenkor már kibújik 38 hét körül, kinek meg indítani kell, mert jócskán túlhordta.

Jön, ha jönnie kell, bár tudom, nehéz.. Én is alig vártam már. Azért is, hogy láthassam és azért is, hogy "könnyebb" legyek már.:)

2014. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizony, csatlakozom az előtte szólókhoz, nagyon különböző mindenkinél, és minden terhességnél. Én ezúttal december 25-re vagyok kiírva, de nagyon reménykedem, hogy addigra már otthon leszünk :-D . Amúgy az általad/általatok leírt tünetek mind, mind jellemzőek lehetnek, tényleg teljesen normálisak. Ahogy az ilyenkor természetes "türelmetlenség" is. Mindenkinek nagyon gyors szülést és jó egészséget kívánok.
2014. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az uh szerint már a 23hét körül elhelyezkedett a buksija :) jelenleg 35hetes vagyok és jan.4-re vagyok kiírva,de dec.27.-ére letárgyalta vele az apukája,hogy jönni kell :D
2014. dec. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) akkor úgy látszik semmi sem biztos és mérvadó. Majd jön, ha a kisasszony úgy gondolja :)
2014. dec. 2. 09:40
 9/10 anonim válasza:
Már jött a baba?
2014. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem. :S De már nagyon várjuk.
2014. dec. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!