Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekem jövő hónapban 2,5...

Gyerekem jövő hónapban 2,5 éves lesz, és még közel nem vagyunk a szobatisztasághoz. Ez nagy baj? A tiétek mikor lett szobatiszta?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves kora után 2 héttel lett szobatiszta a kislányom 2-3 nap alatt. Őt sem érdekelte, nem is gondoltam, hogy sikerülni fog, mert tök jól elvolt a pelenkába. Egyik nap levettem róla, ha nem jött volna be, visszaadom és vártam volna vele 1 hónapot.


Nem baj, ovira kell szobatisztának lenni. Próbáld te is levenni róla a pelust, hátha úgy jársz, mint én :-).


Sok sikert!

2013. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém két hét múlva tölti a 3 évet, most mondom már rá, hogy talán szobatiszta. Ez nekünk nem egy hét alatt ment.

A jó idő beköszöntével próbáld meg levenni róla a pelust, és ne keseredj el, ha pár nap alatt nem szokik le, hidd el, előbb-utóbb menni fog.

2013. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Májusban lesz 3 éves és február közepén lett szobatiszta. Hiába mondtuk neki előtte, megsem hallgatta, pedig okos, értelmes kislány. Egyszer csak egy nap azt mondta, hogy leveszi a pelenkát és vegyünk fel bugyit, 1x se pisilt, de még csak be sem csorgatott viszont a kakához kéri a pelenkát, általában fürdés után kakál amikor már éjszakára rákerül a pelenka, de ha napközben kell neki, akkor szól hogy adjam rá a pelenkát. Érzei pedig hogy kakálnia kell és tudja is tartani, de mégis nem kar a bilibe, nem erőltettem szeptemberben megy ovina addig hátha leszokik Valakinek esetleg ezzel kapcsoltaban van tapasztalata?
2013. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eyném június elején lesz 3éves és sehogyan sem állunk. MIóta kistesó van- visszafejlődött....

Ha jön a nyár próbálkozni fogok, ha addig nem megy magától.

Te simán ráérsz ezzel a nyáron foglalkozni- ne stresszeld magad maitta és a gyereket meg főlet.

Nem vagytok elkésve, nyugi!!

2013. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Miert lenne baj? Ha nem all keszen ra akkor varj es probald meg megint. Nem lehet eroltetni mert tovabb fog tartani a procedura.. Az enyem is ennyi idos de nem erdekli a bili. Kijelenti : anya nem ulok ra! Neha furdes elott megker ultessem ot a wc-re es ugy csinal mintha kakilna-pisilne jatszasbol. En varok amig jo ido lesz es majd pelus nelkul leszunk sokat a kertben stb, majd akkor rajon a lenyegre... talan..
2013. ápr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom 3héttel múlt 3éves,és teljesen pelenkás!:( Igaz belepisil a bilibe,de csak ha ráültetem. Magától soha nem szól,és a kakálni csak pelenkába hajlandó.

Próbálkoztam hogy pelenka nélkül legyen,de abszolút nem zavarta sem a pisis sem a kakis ruhája!:( Kb 2hét után sem haladt sehová,és utána visszaadtam rá a pelust. Pedig azt mondták hogy zavarni fogja ha bepisil! Hát őt aztán nem.....

Nagyon el vagyok keseredve mert e miatt csak szeptemberben mehet oviba,feltéve ha addig szobatiszta lesz!

2013. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 1. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!