Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen véleményetek van a...

Milyen véleményetek van a győri szülészetről? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt fogok szülni, és frissebb vélemények érdekelnek. Láttam, hogy a zuhanyzókat, wc-ket felújították, korábbi véleményekben elég siralmasnak tűnt a helyzet. Azóta ezek a dolgok változtak? Hogy megy a látogatás? Apuka is csak délután jöhet?

2014. dec. 2. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Takinéni mindig hajnalban jött üríteni a kukát, mire a gyerek elaludt :) De nem hiszem, hogy direkt, csak gondolom ő akkor dolgozott.

A szülésznők aranyosak, 3 hoz volt szerencsém, abból 2 nagyon rendes volt, 1 pedig olyan semmilyen. Csecsemősökkel nem volt kontaktom, nemnagyon találkoztam velük.

Látogatni látogatási időben lehet, és a folyosón lehet látogatót fogadni, a szobákba már nem engedik be őket. 3-2-1 ágyas szobák vannak, azt hiszem 4 ágyas már nincs, és van 2 VIP szoba, ezek fizetősek, és szépek.

A baba egész nap veled van, ha le akarod adni, a csecsemősöknél megteheted, amúgy csak fürdetni viszik őket, meg vizsgálni.

A kaja tipikus kórházi, jobban jársz, ha hozatsz.

2014. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Júliusban szültem Győrben.

Szuper szülésznőm volt, aki mindent elintézett, kedves volt nagyon, végig mellettem volt, (kivétel mondjuk a beöntés utáni zuhanynál, de senki sem gondolta volna, hogy ott kezdődnek a kemény fájások- akkor azért megijedtem.) Egyébként nem győzte mondogatni, hogy pikk-pakk megszülök, de tényleg így lett. :)

Vannak vajúdok, és min. 1 apás szülő. Általában az orvosok a függönnyel elválasztott vajúdóban szülesztenek, de nálunk pont teltház volt, így szerencsére az apás szülőszobában voltunk. Volt fogadott orvosom is. Minden szuperül ment, ők ketten, és apuka volt velem, családias hangulatban. :)

Miután kibújt a babám, rám tették pár percig, majd elvitték megvizsgálni, megtörölni, és a büszke apuka elvitte egy körre bemutatni a családnak (délután született, szóval sokan voltak. :) )


Addig engem varrtak, hát... a stoppolás nekem sokkal jobban fájt, mint maga a szülés, komolyan már az ablakot néztem, hogy most azonnal kiugrok a 3. emeltről. :)))


De aztán végre valahára megkaptam ismét a kisfiam, és minden fájdalmat feledtem.


Mázlim volt, mert pont üres volt a vip szoba, úgyhogy már eleve oda költözhettem.

A takarítónő tényleg hajnalban jön, de szerintem ezzel nincs gond, hiszen az első napokban úgyis összefolynak a nappalok, éjszakák, legalábbis nálam így volt. Én minden reggelnek örültem, kész megváltás volt, mikor jöttek takarítani. :)


Az első három napban, nem viccelek: 3 órát aludtam. Bár kimondottan örültem, ha meglátogattak (irtózatos honvágyam volt már másnap), utólag mindig megbántam, hogy fogadtam őket, mivel akkor pont aludt a kisbabám, bezzeg éjjel...


Csecsemősökről én csak jót tudok mondani, vannak persze komorabb egyének, de nekem speciel nem volt bajom egyikkel sem, sőt.

Úgy vettem észre, hogy nem titkolják a nem tetszésüket az anyukák felé, ha azok leadják a babákat.

Engem a lelkiismeret furdalásom nem engedett, pedig ölni tudtam volna 2 óra zavartalan alvásért, és mégsem tettem. Ezt őszintén szólva megbántam.

A kisfiam végigordított egy éjszakát, én meg már nem voltam magamnál, kb. az ájulás szélén álltam, mire bejött az egyik csecsemős, és azt mondta: "anyuka, most elviszem ezt a babát egy kis időre, aludjon egyet!"

Én erre csak annyit mondtam meghatódva, hogy köszönöm!


Hidd el, az a 2 óra csodát tett. Újjászületett a kisfiam, és vele együtt én is. Szóval ha ilyen helyzetbe kerülsz, ne legyen lelkifurdalásod emiatt, lehettek még éjjel nappal együtt úgyis. Használd ki, hogy jó kezekben vagytok, pihenj, amennyit csak tudsz!


Könnyű szülést kívánok!

2014. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!