Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Reggel 4 óta vannak jósló...

Reggel 4 óta vannak jósló fájásaim,39 hetes vagyok. Zuhanyra nem múlt el, csak kevesebb lett. Némelyik a derekamból indul, erős keményedéssel és fájdalommal, a többi csak gyenge. Szülnék?

Figyelt kérdés

Vajon ez most már szülés lesz, vagy csak elkezdett gyakorolni a szervezetem? Az elsőnél annyira tudtam, hogy ez az, most meg elbizonytalanodtam.

Létezik ilyen hosszú ideig tartó jóslófájás, vagy csak lassan indul be a vajúdás?


2014. dec. 3. 11:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehet, hogy elkezdődött a vajúdás.
2014. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
A vajúdás látencia szakkal kezdődik. Ez eltarthat akár napokig is (nekem másfél nap volt, de ismerősnek több, mint egy hét). Ha most bemész és felvesznek szülőszobára, akkor kórházi protokolltól függően 12-24 órán belül bele fognak avatkozni a természetes folyamatba, mert gyereket akarnak produkálni, mielőbb. Ha nem folyt el a víz, és nincsenek rendszeres, kétséget nem ismerő fájásaid, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy folytatod a napi teendőidet, ha fáj, megállsz megpihenni, majd teszel-veszel tovább. Ha elfáradtál, lepihensz, és kész. Igen, minden szülés más. Ez most nagy valószínűséggel elhúzódóbb lesz (legalábbis így az elején), mint az első.
2014. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nalam is es tesomnal is igy indult. Eloszor csak kisi aprok, josoknak tunt, aztan eltelt jo par ora mire rendszerezodott. Szerintem estere vagy reggelre beindulhat a szules. :-)

Legy ugyes. :-)

2014. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen szerintem már a szülés :) Írj majd hogy alakul :) Könnyü szülést!
2014. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Eszem ágában sincs bemenni a kórházba, mert az első császár volt(a kicsim betegsége miatt) és most szeretném ha természetesen születne, úgyhogy 5 perces fájás előtt el nem indulunk :-)

Szóval akkor várok türelmesen. Volt már 3-4 olyan, amikor eltorzult a fejem :-) pedig jól bírom a fájdalmat.

2014. dec. 3. 11:36
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Akkor pláne. A császár után fokozatosan kezd alakulni, a szervezet tudja, hogy jobban jársz, ha szép lassan alakul és nem hirtelen. Vigyáz rád a tested. :) Lélegezz szép lassan, mélyeket, ha eltorzulna a fejed, lazítsd el a szád, torkod, relaxálj! :) Én is vbac-re készülök, bár még nem várok babát, de természetesen fogom szülni a másodikat. :) Drukkolok neked is! Majd mesélj utólag, hogy hogy ment! Vissza fogok olvasni! :)
2014. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ha van eredmény, írni fogok feltétlenül!
2014. dec. 3. 12:01
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Én is vbac-re készülök, de azért ne menj be túl későn, ne kockáztasd a babád és a saját életedet, pláne hogy van még egy gyerek akit fel kell nevelni.
2014. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kockáztatni semmiképpen sem fogok, nem vagyok elvakult. De most még szerintem nagyon messze vagyunk a céltól...


Nagyon törekszem a biztonságra és nem az a legfontosabb, hogy én hogyan szeretnék szülni, hanem hogy egészséges gyermekem szülessen!

2014. dec. 3. 12:56
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia sztem is szulsz..:) nálam is vbac volt, még az is stimmel, h négykor indult a vajúdás, 39. Hetesen :)egész nap kb.tízperces totál elviselhato..este 11re jutottunk oda 3-5perc és már "nem volt vicces"ekkor kórház, 3/4 ötkor pedig megszultem, simán és könnyen.Neked is hasonló jókat kívánok! :)
2014. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!