Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36-40hetes kismamik féltek/vár...

36-40hetes kismamik féltek/várjátok a szülést?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mi dec 25-re vagyunk kiírva,már nagyon várom. Félek tőle valamennyire persze,de már nagyon szeretnék túllenni rajta,az erősebb mint a félelem :)

Babaszoba kész,kórházi cuccot mára sikerült elkészítenem 100%-ra,már csak menni kell :)

Ti hogy vagytok?


2014. dec. 5. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!

22 re vagyok kiìrva és igen nagyon izgulok! Nekem ez a második terhességem így van mihez viszonyítani, az elsőnél konkrétan pánikrohamot kaptam a szülőágyon, most azért nem így tervezem, megpróbálok felnőtt módjára viselkedni! :)

Nekem van még egy két dolog ami hiányzik a kórházi csomagból holnap már szeretném 100%-ra összekészíteni!

Enyhe jóslóim szoktak lenni, kedden még teljesen zárt volt a méhszáj!

2014. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia! December 29-re vagyok kiírva, már nagyon várjuk a kis manócskát! Egyenlőre úgy tűnik, hogy császár lesz, mivel még sajnos nem fordult be. Nagyon mocorog, de utána mindig a bordáimnál érzem a kis fejecskéjét, nem tudom, hogy összejön-e neki...Tegnap beszereztük az elmaradt dolgokat, a kórházi csomagból 1-2 apróság hiányzik még.
2014. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 aHermann ***** válasza:

Szia!

Én már április óta a decembert várom, pedig ez a harmadik terhességem. Végig nagyon fáradékony voltam, savam van, stb. Most a végére meg nagyon nyom, így vagy légszomjam van, vagy alig bírok menni.

Mivel császár volt az előző kettő, így a harmadik is az lesz. Jövő hét szerdán lesz a császár.

2014. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szia! Első babámat várom, dec. 9.-re vagyok kiírva én csak már a türelmetlenség miatt félek hogy ne maradjon tovább mert már nagyon várom. viszonylag jól vagyok, néha vonszolgatom magam már azért.. :)
2014. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 40+1 napos, nagyon várom már, de persze félelem is van bennem. Mindenesetre, akármilyen nehézkes is már minden, akkor jön, amikor ő szeretné.:))

Minden készen van egy ideje. Egy-két dolog van, amit cseréltem menet közben.:) Pl. raktam be régebbi pizsamát először, és aztán vettem újat, és kismosás, vasalás után lecseréltem.:)

Nekem a második terhességem.

2014. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

jahj de jó,hogy írtatok :)

hogy álltok a jóslókkal? Van valakinek?

Mekkorára becsülték a 36hetes uh-n a babátokat? :)

2014. dec. 5. 21:10
 7/20 aHermann ***** válasza:

Szia!

A 37 hetes uh-n kb 52cm-re és 3200 gr-ra becsülte a doki.

2014. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Akkor csak nekem lesz mini babám 2600 gr - t saccoltak :(

mehetünk is további vizsgalotakra miért ilyen pici :(

2014. dec. 6. 08:43
 9/20 anonim ***** válasza:
Kérdező,ne ijedj meg.engem is beijesztettek,hogy túl pici,de a dokim.szerint nem kórosan,csak max nem 3-4kg-os babát szülök,csak 2600körül,de azt mondta,hogy nem gond.33hetes uh-on saccoltak neki 1740g-ot,kíváncsi vagyok mennyit nőhetett azóta,most vagyok 36hetes.jan.4.-re vagyok kiírva,de a dokim szerint jó esély van rá,hogy még a hónapban kibújik egyrészt mert pici,másrészt pedig már nagyon lent van a fejecskéje.mi dec.27.-et szeretnénk,remélem akkor már ki akar jönni,mert apás szülést szeretnénk és a külföldi munkája miatt a 27.-e lenne a jó...
2014. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia, én dec. 23-ra vagyok kiírva, de már nagyon hivogatom kifelé:D Nekem második szülésem, így tudom, hogy mi vár rám, és emiatt kicsikét "félek" is. Tudom, hogy végig tudom csinálni, de azért nem dalolva várom a fájdalmat:D De tudom, hogy utána csodálatos érzés lesz, amiért érdemes átmenni az egészen. Azért remélem rövidebb lesz, mint az első volt. 9 óra volt a kőkemény rész.

Én is szeretnék már túllenni rajta, nagyon nehéz volt-nem úgy, mint az első-meg már útban is van a hasam jó ideje:D És a lányom már tűkön ül, hogy mikor jön már a kistesó:D (4 éves múlt)

Már nálunk is elő van készítve a cucc, a kórházba is, a lányom cucca is, meg a babacuccok is.

Próbálok sűrűbben mosni most már, hogy ne gyüljön fel olyan sok, meg a házat is próbálom tisztán tartani, mert ugye most már bármelyik pillanatban jöhet-lányom 38 hétre született-, és kisgyerekkel, babával nehezebb rendet tartani, és nem akarom, hogy a férjem másból se álljon ki, mint rendrakás, mosás, főzés, takarítás...így is neki most ha kiveszi a szabiját a születés után lesz bőven itthon munkája, van egy nagy munka, amit meg akar csinálni a szabi alatt.

Karácsonyt ti hogy ünneplitek csajok, akik nagyon a környékére vagytok kiírva? Megvannak a tervek?

Nálunk már arra is kábé készen áll minden, menü egyszerű lesz. Ha úgy szülök, hogy szentestét nem tudjuk együtt tölteni, egyszerűen elnapolom és nálunk később lesz szenteste.

Nem sértődnék meg, ha még ma úgy gondolná az én kis porontyom, hogy nem a gólya, hanem a Mikulás hozza:D

2014. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!