Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes kismamik hogy vagytok...

39 hetes kismamik hogy vagytok? Várjátok már a nagy eseményt? Néha én várom jobb lenne túl lenni már de néha meg úgy vagyok jobb hogy még oda bent van. Apás szülésetek lesz? Hol fogtok szülni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Várom cefetül,de néha meg halogatnám...furcsa érzés.Sokat keményedek...kb. 20 percenként.Nálunk sajna nem lesz bent apa...de nem is tudom,hogy bírná e.Fog értünk szorítani addig kint.Én külföldön szülök.

Elvileg augusztus 2-án.


Gyors,könnyű szülést mindenkinek!

2009. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak néztem nagyot, amikor a kérdésedet olvastam. Elgondolkodtam, hogy nem írtam be ilyen kérdést? :) De rájöttem, hogy nem én írtam be... :)

Ugyanígy érzek. Olyan furcsa. Mintha még halogatni akarnáma bébi megérkezését. Talán nem vagyok rá még felkészülve? Vagy közben majd jön minden magától?

Olyan furcsa. Ugyanakkor nagyon jó lesz biztosan látni őt, ahogy ránk figyel, hogy lesz-e haja, meg tudjuk majd simizni a kis kezét... :)


Elvileg még 2 napom van vissza. Meglátjuk...

2009. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

...előző vagyok:

Apás szülés lesz! :)

2009. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is már nagyon várom de néha meginog a léc hogy eltudom majd látni mindent jól fogok csinálni,azt sem tudom mit adjak rá jézusom ma holnap anyukák leszünk.Ez nagyon furi.De azért már jó lenne látni milyen.Mindjárt elbőgöm magam:)Könnyű szülést és boldog babázást
2009. júl. 29. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Én a sírástól félek...mert ugye kell egy kis idő,mire az ember meg tudja különböztetni,hogy melyik sírás mit jelent.

2009. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aranyosak vagytok, én még csak 33 hetes vagyok és már vannak ilyen gondolataim. Én is majdnem bőgtem, amikor olvastam a válaszotokat. Szinte mindennap bőgök, ha fent vagyok ezen az oldalon. A hormonok. :) Lehet, hogy létezik szülés előtti depresszió is? És ez az lenne? :)

Szerintem természetesek ezek az érzések, hiszen egy új élet előtt állunk, egy ismeretlen élet előtt és ez egy kicsit "félelmetes". De már nagyon szeretném látni és fogni, érezni... Biztos tudni fogjuk, mikor, mit kell csinálni, erre vannak az anyai ösztönök. Remélem. :) Apás szülés lesz és Kecskeméten szülök.

Könnyű szülést kívánok nektek és jó babázást! (ti már nem soká babáztok)

33 h km

2009. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!