Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 18 év körüli anyukák/kismamák!...

18 év körüli anyukák/kismamák! Megbántátok, hogy korán szültetek? Illetve meddig probalkoztatok mire összejött?

Figyelt kérdés
3 hónap múlva leszek 18 éves. Párommal lakom, fix munkahelye van, nincs anyagi nehézségünk én műkörmös tanfolyamot csinálok amibol 2 hónap mulva meglesz a vizsgám. Nem szeretnék tovább várni, 2 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót és a tegnapi naptól kezdve Femibion magzatvédő vitamint is szedek. Azért bennem van a "Fiatal vagyok még" de anyukám is 19 évesen szült engem és nem bánta meg...Köszönöm előre is...:)

2014. dec. 10. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem bánta meg, ha volt aki eltartsa a gyerekkel együtt.
2014. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tartotta el senki, ugyanugy dolgozott. (fodrász, a ház egyik szobája üzletnek volt megcsinálva)
2014. dec. 10. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te ezt úgy képzeled, hogy te műkörmözöl az egyik szobában, a gyerek meg a másikban elvan addig. Sok sikert hozzá.
2014. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem így képzelem! A párom elég jó beosztásban vanahoz, hogy egyaltalan ne kelljen dolgoznom!! De en szeretnek a terheseg alatt ill. otthoni babázás mellett körmözni. ha ugy jobban tetszik akkor nevezzük hobbinak.
2014. dec. 10. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is korai!! Nekünk sem volt betervezve,még én is fiatalnak gondolom magamat hozzá,de mivel házasok vagyunk,különélünk,nekem van munkaviszonyom,férjem 200felett keres,így bemertük vállalni..

Mi lesz ha szétmentek a pároddal,és 18évesen ott maradsz egy babával? Nem lesz semmi pénzed a gyesen,és családipótlékon kívül..

Várj azzal a babával..

Egyébként csak hogy a kérdésre is válaszoljak nem bánom,hogy 23évesen anyuka leszek,és nem próbálkoztunk.

38hkm

2014. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Már megint abból indulunk ki, hogy úgyis szétmennek?

Persze, azért nem árt, ha valaki egyedül is el tud tartani egy gyereket, de azért itt a többség igencsak meg lenne lőve, ha a férj/apuka lelépne, ő meg maradna a gyerekkel.

Ha úgy érzed, hogy teljesen biztos a kapcsolatotok, a párod is szeretné (tényleg), van hol lakni (tutira, és kényelmesen), el tudjátok magatokat, meg egy picit is kényelmesen tartani, akkor hajrá.

Mondjuk azért gondold át, sokaknál van fellángolás ilyen korban, többnyire elmúlik hamar, mert kinyílik a világ, ahogy az ember elkezd dolgozni, meg önállósodni. Ne később jusson eszedbe, hogy mennyi mindent hagytál ki egy baba miatt.

2014. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Már megint abból indulunk ki, hogy úgyis szétmennek?

Persze, azért nem árt, ha valaki egyedül is el tud tartani egy gyereket, de azért itt a többség igencsak meg lenne lőve, ha a férj/apuka lelépne, ő meg maradna a gyerekkel. "

Igen lehet,hogy megint itt tartunk,de ebben az esetben ő még nincs abban a helyzetben,hogy ezen gondolkodjon,mivel gyerekvállalás előtt áll! Ha most vár egy kicsit,lehet meg tudj akadályozni,hogy ez történjen. Ha meg a várakozás után sem történt meg,akkor meg semmit nem vesztett,max befejezte a képzést,és van egy érettségije. Nem veszít egyikkel se.

2014. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudtatok hasznosat mondani..:)
2014. dec. 10. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnétek nem túl korai! :) mi a garancia arra, ha pl 30évesen jöttök össze, akkor együtt is maradtok? Semmi!!!

Mai magyar viszonylatban nagyon kevés nő tudná eltartani egyedül a gyereket! Az a 10-20ezer gyerektartás nem sokat segít!

2014. dec. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!