Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hosszú ideig próbálkozt...

Milyen hosszú ideig próbálkoztatok amig összejött az első baba?

Figyelt kérdés
Mi is szeretnénk már babát, de valahogy nem jön össze. Talán az időzités rossz? Sajnos nagyon keveset vagyunk együtt, mert külföldön dolgozok és mikor már geyütt is tudnánk lenni vagy havim van vagy épp elmúlik. Akkor meg nehezebb a teherbe esés.
2012. okt. 3. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát igen,nehéz dolog. szerintem itt kell eldönteni,hogy vagy munka vagy család. ha besikerül a baba, úgyis választás elé kerülsz, márpedig kétlem,hogy apukától távol akarod kihordani a kicsit! tessék szépen haza költözni,itthon vállalni egy kevésbé jól fizető munkát és sokat szeretkezni akkor,amikor "idő van"! mindent bele! :) sok sikert! :)
2012. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jajj,egyébként nekünk a 3. hónapban sikerült. hanyadik próbálkozós hónapnál jártok? én már a 2. hónapban is kétségbe voltam esve...:S
2012. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Majdnem 2 évet vártunk a babára.

Kitartást nektek, remélem mihamarabb boldog kismama leszel!

2012. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha besikerülne a baba nem is gondolkodnék a munkán, hazaköltöznék azonnal. 5 hónapja próbálkozunk.
2012. okt. 3. 15:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez lesz az ötödik hónapunk,reméljük sikeres lesz..:)
2012. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 hónap után.és ezidő alatt kb 3x voltunk együtt.
2012. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 hét alatt,a második próbálkozásra.
2012. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9 hónap után sikerült.
2012. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem párom dolgozik külföldön 1,5 évet vártunk.

14+3 hkm

2012. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a párom külföldön élt... 7 évig vártunk a babára. De miután összeköltöztünl akkor rendszeres sex mellett sikerült 10 hónap után :-). Bizony így nehezebb nektek is. Sok sikert! A 2. babára már 2 hónapja edzünk ... az se lenne baj, ha 10 hónapba telne, csak legyen tuti a 10 hónap!!! :-)
2012. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!