Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónapig próbálkoztatok,...

Hány hónapig próbálkoztatok, mire összejött a baba?

Figyelt kérdés
És ez mennyire volt tudatos(tehát számolgatások, ilyenek) és mennyire csak a véletlenen alapuló?
2011. aug. 25. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
közepesen tudatosan (számolgattam, de nem volt ovulációs teszt, vagy ilyenek) az első baba 6 hónap, a második 4.
2011. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elsőre meglepetésbaba volt,de sajnos nem maradt velünk,mikor túl lettünk rajta,bevetettem sok mindent az ügy érdekében,de az első olyan hónapban sikerült,mikor egyéb okból egy percig sem tudtam a babára gondolni,így fél év próbálkozás után lett kétcsíkos tesztem.Ma már 1 éves nagyfiú.
2011. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak annyira volt tudatos,hogy eldöntöttük és onnantól nem védekeztünk.A középidőmnek vannak jelei,de hogy végül ez számított-e nem tudni.Első 3hónapra(de elment)ezután szintén 3 hónapra,ez már egészséges babával végződött :) Kistestvér pedig az első hónapban érkezett és már meg is született azóta.
2011. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Első terhesség az első hónapban.

2. terhesség a 2. hónapban, de 9 hetesen missed ab lett.

3. terhességem szintén az első hónapban fogant.

Így sikerült, nem tettünk semmit a cél érdekében, csak szerettük egymást.

2011. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Augusztusban döntöttük el, hogy jöhet a baba. Majd kiderült, hogy PCO-s vagyok (megijedtem, hogy nem fog összejönni), ennek ellenére decemberben teherbe estem!

3-án lesz 1 éves :-)))

2011. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az első a 7. hónapban. Nem volt ovulációs teszt, csak nem védekeztünk semmivel sem.

A második még mindig nem sikerült, most járunk a 6. hónapban, talán majd most. Most annyi van, hogy már érzem az ovulációt, így tudom mikor kell együtt lennünk, akkor próbálkozunk. Előbb-utóbb csak sikerül, nem lóverseny és az első baba után legalább már tudom, hogy lehetséges. :-)

2011. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az első a második hónapban sikerült, de missed ab lett belőle. A következő elsőre összejött. Annyira volt tudatos, hogy középidő körül 2-3 naponta voltunk együtt.
2011. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az első a 4. hónapban, most a második szintén. Én nagyon rágörcsöltem, de 3 hónapig tart a kitartásom, aztán mindkétszer kissé elengedtem a gondolatot és hopp, kétcsíkos teszt lett az eredménye. Az elsőnél nem számolgattam semmit, most igen, de amikor összejött akkor már nem számoltam semmit, így mondhatni véletlen, persze mégsem:)
2011. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
amikor szerettük volna és igyekeztünk 5 honapig semmi se sikerült aztàn egy honapos nyaralàs külön hazajöttem és elsöre sikerült ugy hogy itt eszembe se jutott hogy akarjuk.
2011. aug. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 krisztina24 ***** válasza:
Szia! Nekünk 18 hónap kellett, hogy sikerüljön, most vagyok 7 hetes! (Nálam voltak hormonproblémák)
2011. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!