Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pop Andrea doktornőt ismeri...

Pop Andrea doktornőt ismeri valaki, vélemények?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy népszerű orvos,voltam is nála,de abszolút nem volt szimpatikus.

5 perces gyors vizsgálat,kapkodás,nem tudom..

Valakinek van vele kapcsolatban tapasztalata,mindig ilyen?

Esetleg jó orvost tudok javasolni?


2014. dec. 16. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

2 szobatársam is nála szült. Az egyiknek fogadott orvosa volt. Őt minden nap meglátogatta, megnézte jól van e. Állítólag a szülés alatt is foglalkozott vele. A másikkat konkrétan le se tojta, még a varratait se ellenőrizte mielőtt haza jött a kórházból, pedig szép kis összeget adtak neki szülés után (a fogadott dokijuk, elutazott ezért szült ügyeletesnél)

Amúgy én Siklós Pálnál szültem, nagyon jó orvosnak tartom, hozzá jártam gondozásra is, tényleg nem tudnék semmi rosszat se mondani rá, sőt!

2014. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én is közönyt,gyorsaságot tapasztaltam,a kérdéseimre legyintett,pedig magánrendelésen voltam,és elég szép összeget otthagytam.Korábban amikor a magánrendelésen jártam más orvosnál legalább foglalkoztak velem?

Kicsit tudnál írni Siklós doktor úrról?

Van e magánrendelése,ha igen,hol mennyiért,ő az osztályvezető ugye?Tehát gondolom,hogy akkor természetes szülés párti

2014. dec. 16. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is sok rosszat hallottam Pop Andreáról :(. Viszont és Varsányi Hajnalkánál szültem és őt nagyon tudom ajánlani! Alapos, rendkívül tapasztalt orvos és fantasztikus ember. Már 2x szültem nála. A terhesgondozás is egy élmény volt vele! Mindig vártam, hogy mehessek hozzá! :) Nagyon óvatosan vizsgál! Szuper orvos és ember egy személyben!
2014. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!