Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Seres Andrea nőgyógyásznál...

Dr. Seres Andrea nőgyógyásznál mennyibe kerül egy szülés? Meg kell Tőle kérdezni hogy mennyit kér, vagy adok amennyit gondolok szülés után? Egyéb vélemények is érdekelnek Vele kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 18:14
 1/3 anonim válasza:
Nem ismerem az említett nőgygógyászt, de nekem annak idején (3 éve) azt tanácsolták, hogy a magánrendelésének tarifáját szoroszd meg tízzel, akkor kb. jó helyen kapisgálsz.
2011. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én nála szültem, nagyon elégedett voltam 40et adtunk, de ez már Közel 4 éve volt. Szerintem kérdezd meg, nyugodtan, legalább nem fogod kellemetlenül érezni magad utána. Ja és ö ajánlotta Kazai Andreát szülésznönek, hát csúcsszuper volt, csak ajánlani tudom!
2011. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Több mint 2 éve járok Dr Seres Andrea doktornőhöz. A mai nap folyamán rátelefonáltam a munkahelyemről, hogy időpontot kérjek a hugom számára. A telefonbeszélgetés menete:

Jó napot kívánok! XY vagyok és azért keresem doktornőt, hogy tudna elmenni a hugom hozzád? Véletlenül letegeztem.( Tudom nyelvtanilag helytelen ez a kérdés, de a munkahelyemről nem nagyon tudok telefonálni, gyorsan elakartam intézni és bele kavarodtam) Erre ő, hogy mit képzelek én magamról, mikor mondta ő nekem, hogy tegezhetem, tudtommal magázódunk. Erre én elnézést kértem. Nem hiszem, hogy tiszteletlen lettem volna, sőt soha az életben nem bántottam meg senkit. Felnőtt-férjnél lévő nő vagyok, mindennapi gondokkal.

De ez annyira rosszul esett, így ezért döntöttem, hogy megosztom a külvilággal. Én is tisztelettel fordulok a főnökömhoz, mert tőle kapom a fizetésemet, szerintem a doktornőnek is ugyanígy kellene viselkednie, mert ő a páciensekből él. Mondhatja bárki, hogy rossz napja volt, de egy dolgozó egy munkahelyen sose mondhatja azt, hogy rossz napja van és most úgy beszélek a főnökkel ahogy akarok.


Remélem a többieknek nagyobb sikere lesz nála.


Ennek hatására úgy döntöttem, hogy orvost váltok,amíg még nem vállalok ba

2012. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!