Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Írhatok még egy köszönő...

Írhatok még egy köszönő e-mailt az orvosomnak vagy az már "zaklatás" lenne?

Figyelt kérdés
Szülés után 3 héttel kiderítettem mikor ügyeletes a szülészeten a választott orvosom és bementem hozzá a hálapénzzel és ott is sokszor megköszöntem neki mindent, majd a 6 hetes kontrollon is. Most azon gondolkodom hogy jön a szeretet ünnepe, úgy írnék neki egy e-mailt amiben kellemes ünnepeket kívánok neki, esetleg még egyszer megköszönök neki mindent amit értem/értünk tett. Mert leírhatatlan az, amit a szülésen illetve azután végig csinált velem. Nem tudom, nem lenne-e ez már olyan zaklatás szerű? Meg ha esetleg vissza sem ír, a szemébe se tudnék nézni ha esetleg valami miatt vissza kéne mennem majd hozzá. Vizsgálat, rákszűrés ilyesmik. Vagy szerintetek ez még nem olyan rámenős?
2014. dec. 17. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne egy karácsonyi e-mail rámenős? Mondjuk szerintem, ha elfogadta a borítékot, akkor erről ennyit, pont leszarja, hogy ki és mit ír neki karácsonyra. Miért nem tudnál a szemébe nézni, ha nem válaszol? Én nem is várnám igazán. Doktoroknak derogál az ilyesmi, túl elfoglaltak hozzá.
2014. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez már olyan nyomulós. Te csak egy beteg voltál neki, ő pedig csak a munkáját tette. Ez már szerintem az orvosnak is kellemetlen lenne
2014. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnék neki! Ezentúl minden ünnepkor meg akarod köszönni a szülésed neki? Teljesen felesleges.
2014. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj neki. Ami neked az életed meghatározó része, neki a munkája. Már megköszönted, megháláltad. Max kívánj neki kellemes ünnepeket és boldog új évet. Lehet, hogy már nem is emlékszik rád.
2014. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy leírtad, én sem írnék már neki, sok lenne szerintem.


Én írtam anno neki levelet itthonról, de csak azért, mert a szülésznő megkért, hogy küldjek képeket az újszülöttről a dokinak és majd ő továbbítja. Különleges baba volt, szerették volna megőrizni képekben, de én annyira nem érdekeltem őket, csak egy munka voltam és így volt jó igazából, köszöngethettem bármennyiszer, hogy sikerült :P

2014. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nameg szülés utàn 3 héttel sem mentem volna be hozzá! Elég fanatikis vagy! :)
2014. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, kezdesz kicsit sok lenni. A gyereket meg TE szülted meg, nem ő. Igen, kedves volt és biztosan sokat segített, de épp elégszer megköszönted már neki. Nem tőle kaptad a gyermeked! Tedd a helyére az érzéseid, mert kezdesz kicsit túlpörögni, szerintem.
2014. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd már most a doktor urat (gondolom pasi:):)

Neki ez a munkája, hivatása. Azzal, hogy állandóan köszöngetsz, folyamatosan "előtérben" akarsz maradni, ez egyfajta figyelemfelhívás is.

Érzelmileg meg vagy kicsit kavarodva, ami ha nehéz szülésed volt, érthető. De helyére kell tenni a dolgokat. Az orvos orvos, de a páciense vagy (az egyik), ő elvégezte a dolgát és te is. Most már a kis családra koncentrálj, a párodra, a babára.

2014. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok lenne.

Megköszönted már, borítékot is adtál neki...ettől többször akkor hálálkodnék, ha ő szülte volna meg a gyereket. De nyilván nem így történt!

Úgyhogy inkább készülj a karácsonyra és foglalkozz a családoddal!

2014. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a pont volt sok, hogy bementél 3 héttel... és ott hálapénzeztél....

nem, nem írnék egyébként sem, de ezek után meg főleg :D

2014. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!