Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan mondjam az orvosomnak...

Hogyan mondjam az orvosomnak szülés utáni napokban vagy távozásnál, hogy a 6 hetes kontrollon kapja meg a hála pénzt?

Figyelt kérdés

Burkoltan szeretném közölni, de azért érthetően a célzást.

Meg van az okom, hogy miért nem szülés után közvetlen akarom, hogy párom odaadja.


Légy szíves, csak azok válaszoljanak, akik nem ellenzik a hála pénzt, mert nem érdekel, hogy jelenleg kinek, mi a véleménye erről a dologról.


Köszönöm!


2011. júl. 4. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Doktor úr 6 hetes kontrollon találkozunk!!

Én ezt mondanám neki!

2011. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szeretném megköszönni a segítségét a 6 hetes kontroll alkalmával, mikor legközelebb találkozunk.
2011. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj neki semmit, majd megleped a kontrollon. :)
2011. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én ezt mondtam amikor szülés másnapján bejött hozzám: "Köszönöm szépen doktor úr, a többit a 6 hetes kontroll-on rendezzük."

Lehet kicsit nyers, és kevésbé burkolt, de tuti érti. Nálam ebből nem volt semmi sértődés. Mosolygott és mondta, hogy rendben.

2011. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azért valamit csak kéne mondanom, mert szerintem azért eléggé 'számít' rá, és meg is érdemli. Egy rossz szavunk se lehet vele kapcsolatban.

Lényegében érdekel, hogy szülés után hajlandó lesz-e bejönni, hogy minden rendben van-e, stb., mert sok emberkétől hallom, hogy ált. az orvosok szülés után várják a pénzt és leszrják a kismamákat.

Ráadásul 100ezerért (mert köztudott róla, hogy annyit kér egy szülésért) elvárom, hogy topogjon be mindennap legalább 10 percre .. :)

2011. júl. 4. 19:55
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

100 ezer??

kicsit túlzás


Én 20 zeret adtam a 6 hetes kontrollon 2 éve, második szülésem után, (elsőt is nála szültem9, tök evidens volt, hogy akkor adom.


Mondjuk az enyémnek nem volt tarifája, az nekem eleve nem szimpi.

ja és ov főorvos.

2011. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mi akkor adtuk oda, amikor hazaengedett minket. Akkor már tudtam,hogy törődik-e velünk. (Igaz én már előtte is biztos voltam benne,hogy be fog jönni, még vasárnap is)

De szerintem is elég,ha annyit mondasz,hogy köszönöm, majd a kontrollon rendezzük a többit. Főleg,ha ő sem szégyenlős megmondani a tarifáját.

2011. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

előző

Minden nap bejött, pedig a szülésem utáni 3 napon valami orvostovábbképzésen volt volt, de reggelente mindog bejött kórházba és hozzám is.

A szobatársam dokijának esze ágában sem volt bejönni,azon a 3 napon pedig 70 ezret adott rögötön szülés után:-(((( (ő is a továbbképzésen volt)

2011. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
előző a 20:09-es voltam
2011. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is akkor adtam oda mikor eljöttünk.Tavaly 50 ezret.
2011. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!