Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hülyeséget kérdezek,...

Lehet, hülyeséget kérdezek, de szerintetek ha nem sikerül meggyógyítani a húgyúti fertözésböl, az indok arra, hogy császárral szüljek?

Figyelt kérdés
Sok urológusnál jártam, egyik sem tudott mit kezdeni a problémámmal, kaptam én már antibiotikumokat, különbözö alternatív-és természetes gyógyszert, amik 1-2 hónapig segítettek, de végleg semmi sem ölte ki ezeket a baktériumokat. Szerintetek emiatt az orvos mondhatja, hogy szüljek császármetszéssel, hogy a babának ne legyen baja? Igazából jobban is szeretnék mint természetes úton, de ez lehet indok?
2010. febr. 3. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
persze, beszéld meg az orvosoddal. de ez sztem elég nyomós indok.
2010. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
igen lehet indok, főleg, ha van esély, hogy a babát megfertőzd.
2010. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A babára veszélyes lenne a szülésnél akkor most nem az?!

Ezt csak orvos tudja megmondani,sokmindentől függ!

Sokan mit megnem adnánk hogy szülhessenek egyáltalán meghogy még természetesen is...!!

2010. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!:) mindenképpen megbeszélem az orvosommal.
2010. febr. 3. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem hüvelyi fertőzésem van, és erre is azt mondta a doki, hogy nem gátolja a hüvelyi szülést, semmi baj nem lesz belőle. A hugyut meg abszolut különálló dolog a hüvelytől!!
2010. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit félreértettétek a kérdezőt. neki nincs ellenére, hogy csaászárral szüljön, a kérdés veleje, hogy a betegsége elég ok lehet-e rá.


dokival sikerült beszélned?

2010. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!