Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen esetben miért nem...

Ilyen esetben miért nem indítják meg a szülést?

Figyelt kérdés
December 30-ra voltam kiírva, és már 11 éves korom óta migrénnel küzdök, szédüléssel társulva. A más állapot miatt ez romlott, erről tudnak is bent a kórházban, bent akartak tartani,de csak megfigyelni. Elmondta a doktornő,hogy semmi nem történne, csak bent lennék és figyelgetnének, de már voltam bent emiatt megfigyelésen 2szer másnak haza küldtek. Ilyen esetben miért nem indítják meg a szülést? Azt szokták mondani,hogy ami jó a mamának az jó a babának is, de ez fordítva is igaz nem?

2015. jan. 1. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Inditas sok sok komlikacio es Nagyon Nagy esely a csaszarra.

Es a fenti se babanak se mamanak nem jo.

A Neve failt induction

2015. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Amit az első ír nem igaz, nekem mindhárom szülést indították, mégsem kellett a császár. Kérdező, próbáld megkérni a dokit hogy indítson, vagy legalább egy oxitocin próbát csináljon.
2015. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Persze nem igaz az who hulyesegeket kutat es ad kozre

En meg nem ertek hozza 20 ev munka utan

Oxy proba baromsag jo kifogas csaszarra

Eretlen mehszajra nem hat az oxy

2015. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn amikor vizsgáltak még zárt volt a méhszájam. az nagy baj még? vagy előfordul,hogy még ilyenkor zárt?
2015. jan. 1. 11:45
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Ezért nem indítják, mert zárt a méhszájad! Barátnőmnek 2 hét túlhordással zárt méhszájjal indult be a szülés. Baromi nagy felelőtlenségnek tartom, hogy nem császározták. Szenvedtették, vákummal szó szerint szakították ki belőle. Szanaszét szakad szegény. Sok esetben nem értem miért nem császároznak.
2015. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jájj ez nem túl jó hír :S nagyon remélem,hogy kinyílik és minden rendben lesz. Holnap kell mennem nst-re,csak az a baj,hogy itt nincs választott orvosom, mert menet közben elköltöztünk. De remélem minden rendnen lesz ettől függetlenül is.
2015. jan. 1. 11:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szültem hogy teljesen zárt volt a méhszájam amikor elment a víz. Sőt, kaptam oxit és pár órával utána is, pedig 3 perces fájásokkal szenvedtem jó sokáig, végül megszületett és nem lett semmi baj. Ne izgulj, sokaknak indul be a szülés zárt méhszájjal.
2015. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez megnyugtató, köszönöm :)
2015. jan. 1. 12:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Az orvosom mondta, hogy ha tehetne megvarna amig magatol kijon, mert igy valszeg hosszabb lesz a szules es fajdalmasabb a mesterseges oxitol. mindennek oka van, miert van meg bent. Nekem mar muszajbol inditja vasarnap, meg amig jo minden.. Igyis rahuzok tobb mint egy hetet, es semmi jele a szulesnek.. Annyi, hogy c2100 a mehszaj, azis egy hete ilyen, egesz terhesseg alatt 3000 volt. Nincs beilleszkedve a babam, le sincs szallva a hasam.. Nem sok eselyt latok ra, hogy vasnap elott beindul.

41hkm

2015. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak migrén miatt nem fogják megindítani a szülést. Én is teljesen zárt voltam,kaptam oxitocin infúziót amitől elkezdett nyílni a méhszáj amikor két ujjnyira kinyíltam, burkot repesztettek,nekem hosszú vajúdás után császárral végződött a szülésem.
2015. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!