Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babámat várom és...

Második babámat várom és gyesröl megyek gyedre vagy tgyásre (hogy van ez? ) mennyit kapok, miböl számitják? Ha lejár a gyes és terhes vagyok elmehetek tápénzre akkor mi alapján számolnak? Utánna tgyásre megyek és igy tovább minden ( menyit kapok? )?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 08:12
 1/2 anonim válasza:
Ha volt munkahelyed,akkor először táppénz,ami az előző éved átlag jövedelmének a 70%a,utána jön a Tgyás,ami 168 napig jár,ami szintén 70%-a,majd a gyed a baba 2 éves koráig,ami szintén az előző éved jövedelmének a 70%-a,majd a gyes a baba 3 éves koráig,ami fix kb. 24 000ft.
2008. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
őőőő..sztem...előbb ki kell vedd a bent lévő összes szabid és csak aztán mehetsz betegácsiba még akkor is, ha a doki előbb kiírna...utána betegszabi 15 nap és utána táppénz a szülésig...majd tégyás és gyed majd gyes, de, hogy minek mi az alapja 2.baba esetében azt nem tudom sajna
2008. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!