Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen elmehetek uh-ra?...

24 hetesen elmehetek uh-ra? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Az elmúlt napban nem érzem olyan intenzíven mozogni a babámat, mint előtte. Ez lehet természetes 24 hetesen, vagy valami baj van. A védőnőm szabin van.
2011. okt. 19. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez lehet természetes.

Vannak aktívabb és nyugisabb napok.

Sok ilyen kérdés volt már itt, ha nem dobta ki neked őket próbálj meg kleresgélni köztük, és meg fogsz nyugodni.

2011. okt. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj, egyél csokit, vagy igyál kólát, be fog indulni a pici!
2011. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha érzed az a lényeg, szerintem nyugodj meg. Nekem is vannak olyan napok, hogy lustább a babócám. Tegnap pl alig éreztem, de aztán estére nagyon beindult, le se akart álni.
2011. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Remélem beindul lassacskán, mert eléggé idegtépő így ez az egész. :)

2011. okt. 19. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Első válaszoló vagyok megint, előkerestem a saját kérdésemet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem is volt pont 24hetesen, ket napig nem tudtam mozgasra ravenni /epp hidegfront volt/. Pont mentem dokihoz elmondtam, o meg megprobalta meghallgatni a szivhangjat, csak nem jo helyen kereste es percekig nem talalta. Hat senkinek nem kivanom azt az erzest, de vegul meglett es minden rendben volt. Azota ha hidegfront jon mar tudom hogy orakig neha egy napig is eltart mire megmozdul. Probalgasd esetleg felkelteni, hatha neked sikerul, nekem a kave segit benne

39h km

2011. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!