Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült vki mostanában a Hetényi...

Szült vki mostanában a Hetényi Kórházban Szolnokon?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt fogadott orvos/szülésznő? Mik a tapasztalatok?vélemények? kell e /érdemes e bevinni a kicsinek ruhákat? jó tanácsod esetleg van e egy szülés előtt álló aggódó kismamának?:)
2015. jan. 3. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem volt fogadott orvosom, szülésznőm, de elégedett voltam mindennel. A babának vihetsz be cuccot, de nem érdemes, azt a pár napot kibírja kórháziban is.

Ha valami nem megy kérj segítséget és kapni fogsz. Nagyon szoptatás pártiak, ami szerintem nem baj, mert ahogy mondtam segítenek ha bénázol. (én is bénáztam az elején)

24 órás rooming-in van, ez nekem nagyon jó volt, simán aludtam a gyerekkel összebújva, imádtam.

Fürdetés reggel van, akkor van súlymérés is. Ha van kérdések szívesen válaszolok.

2015. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi: hazamenetel akkor van (kb 4 nap) ha elkezd emelkedni a súlya (először mindegyiknek esik, ez normális), és anyatejrögök vannak a kakijában. (a sötét ragacsos izében kicsi sárga izék)
2015. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Gratulálok! :)

Mit érdemes/kell bevinni anyukának? könnyen megjött a tejcsid? mert ezek szerint gyakorlatilag ezen múlik, hogy hazajöhettek e 4 napra. Mármint, hogy megjön e tej. Szedtél vmit esetleg esetleg tejserkentésre? első baba? milyen elvárás van a hazahozatali ruhára-ha van!

Köszi, előre is!

2015. jan. 8. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyának a szokásos kórházi cucc kell. Hazahozatalival csak annyi elvárás van, hogy legyen tiszta, évszaknak egfelelő. De valljuk be, pont a hazahozós cucc az úgynevezett "státusz szimbólum" annak érdemes újnak, szépnek lennie. Hogy mózes, vagy hordozó az már rajtad múlik.

A tej az igény szerinti szoptatással 3. vagy 4. napra jött, de előtte ott az előtej. Ahányszor nyikkant a baba cicire tettem és így nem volt gond. Persze nem biztos, hogy mindenkinek szupernyugis evős a babája, nekem szerencsém volt. :) De a legtöbb embernek össze szokott jönni, pont az állandó inger miatt amit a kisbaba jelent. A lényeg nem azon van mit szedsz, vagy mit iszol, hanem azon, hogy igyál. 3-4 litert. Ha vizet akkor vizet. És ha valami nem megy, akkor tessék bátran segítséget kérni!

2015. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felújítás: Az építő cég területi igazgatója ígérte: nyár közepére az épületegyüttest átadják a kórháziaknak. Itt kap majd helyet a betegirányítás mellett a szülészet-nőgyógyászat, a csecsemő – és gyermekgyógyászati részleg, a fül-orr-gégészet, a szájsebészeti és a szemészeti osztály is. Újabb három műtő is ide kerül majd.
2015. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!