Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ájulás. Hasonló...

Crissty kérdése:

Szülés után ájulás. Hasonló tapasztalat? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Első babám születése után sokszor elájultam amint felálltam, ezért csak 12 óra elteltével kaptam magam mellé, (amikor már nem ájultam), ez nagyon megviselt lelkileg. viszonylag gyors szülés volt 5 óra, simán ment minden nem foghatom arra se h nagyon kifáradtam volna. Most nsgyon félek h a másodikkal is ez lesz. Van esetleg vmi tipp mit tehetnék? Tudom h ez alkati kérdés, mondjuk elég alacsony a vérnyomásom. Minden tanácsot szívesen fogadok.
2015. jan. 5. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

detto :D orvos bejött megvizsgálni, azt mondta ha megiszom 3l vizet, elmúlik a szédülés-ájulás. valóban... sok vért vesztettem és persze ki is izzadtam sok folyadékot, vashiányom is volt addigra.

szóval az ivés lehet a kulcs :)

2015. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jan. 5. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom mondani, mint az első. Sok folyadék. Én az elsőt 3 óra alatt a másodikat 1 óra alatt szültem meg. Az elsőnél rögtön tudtam felkelni, a másodiknál csak 2. próbálkozásra, és ott akkor a szülés után csak fé litert ittam, de a szobában bepótoltam így már ment a dolog :)

Amúgy nekem is alacsony a vérnyomásom és a végére én is kicsit vashiányos, vérszegény lettem.

2015. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első szülés után én is elfeküdtem, mikor felálltam.

Második szülés után a szülésznő kikísért a zuhanyzóba, ahol magamra hagyott, mikor végeztem saját lábamon átkísért a gyerekágyas osztályra. Ott sem tétlenkedtem sokáig. Kb 10 perces pihenő után elfogott a vágy a babám iránt, úgyhogy kisétáltam és betoltam magamhoz. Egy csepp bizonytalanságot sem éreztem. Szóval nem törvényszerű az ismétlődés.

2015. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!