Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc Dél-Pesti kórház...

Jahn Ferenc Dél-Pesti kórház szülészetről nem túl régi tapasztalat?

Figyelt kérdés

Most várom az első gyerekemet, nem tudom, hogy hogyan is zajlanak a dolgok :/Nincs orvosom és szülésznőm, fontos választani, mennyire ajánlott? Úgy hallottam, hogy sok ott az indokolatlan császármetszés amitől azért is tartok mert az sztk-ban március 25-re irtak ki hiába mondtam, hogy nem lehet olyan idős, mi április elejére számoltuk és most Dr. Hajdu Kridztina meg is erősítette, de ezt sztk-ban gondozáson nem voltak hajlandóak figyelembe venni.

Továbbá a kórházban mikor és meddig lehet velem a párom? Tölthetünk szülés után egy kis időt a babával?

Mikor érdemes bemenni fájások tekintetében?

Még sohasem fürdettem babát, és keveset pelenkáztam, segítenek?

Milyen a szülőszoba es a gyermekágyas osztály, a párom hogyan látogathat?

és még sok-sok egyéb apróság ami az eszetekbe jut


2014. nov. 23. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én augusztusban szültem ott.

a szülésről annyit hogy nekem fogadott szülésznőm volt, nagyon örültem neki, nem bántam meg. végig velem volt, kísért a wc-re, figyelt rám, beszélgettünk...stb és szülésnél is maximálisan meg voltam elégedve, szépen rendbe rakott...stb. én magzatvíz elfolyással mentem be, éjfélkor. a szülésznőt hívtam jött is.

a vajúdásnál végig ott volt a férjem, és a pici megszületése után is kb fél órát lehettünk 3asban. mi az ikea szobában voltunk, nagy franciaágy van bent. nagyon otthonos, kellemes. de azt hiszem a többi kicsit sporólósabb, mi szerintem a szülésznőnek köszönhetjük hogy abba voltam.

a látogatás szörnyű. 16-18ig van látogatás, de a picit nem vihettük ki, csak a látogatás után az üvegajtó mögül mutattuk meg. szégyen volt az egész, mint az állatkertben.

bejönni senki nem jöhetett be. a csecsemősök borzalmasak. nem tudtam szoptatni, 3 délelőttös nővérből egy az utolsó nap állt szóba velem.

tehát én nem voltam annyira megelégedve az ellátással. ha megint szülök ott szerintem igénybe veszem a vip szobát, oda ha jól tudom be mehet az apa is. tehát fizess és jobb lesz. :)

fürdetni a csecsemősök fürdetik, a pelenkázást, csonkkezelést egyszer elmutogatják neked, de ennyi. egyszer az egyik szobatársam megkérte a nővért hogy mutassa meg megint, szinte fel volt háborodva, hogy hát egyszer már mutatta. szőrnyű....

kb ennyi jutott eszembe. írj nyugodtan ha érdekel még valami.

2014. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Szia nem tudom mennyire régi,de én tavaly decemberben szültem ott. Trombozisom még régebben és véralvadásgátlót kellett végig szúrnom ez miatt programozott császárom volt. Reggel fél hétkor kellett jelentkeznem,de nem kezdték el az előkészítést csak nyolckor amikor már az orvosom is bent volt ez miatt később csak egykor lett meg a műtét. A párom velem lehetett végig és amikor meglett a kicsi láthatta egyből,utána még ott lehetett egy fél órát a császáros örzőben,de semmi tobb. Több ágyas szobában voltam. A csecsemős nővérek elég pokrócok szóval nekem nem jött be a stílusuk próbáltam hozzájuk kedvesen közeledni hátha jobb lesz,de nem lett. A kaja borzalmas ugyanúgy mint a látogatási rend. A kicsit csak üvegen keresztül lehet mutatni. Ha vip szobában vagy oda bemehet az apuka bármikor. A babák este nincsenek veled,de reggel fél nyolctól este tizenegyig ott lehetnek,persze ha látogatód jön és szeretnél kimenni le tudod adni a csecsemősöknek,habár van amelyik húzza a száját olyankor... minden reggel megnézi őket az orvos és elmondják mi a helyzet a babával.
2014. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Koszonom, en a leheto leg termeszetesebben szeretnem megszulni a babat a csaszartol tartok nehogy marciusban ki akarjak eroszakolni a gyereket :(

Mennyit kert a szuleszno? Mi a neve?

2014. nov. 23. 10:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. 40ezret adtunk neki. Fülöp Éva a neve. egy kedves, barátságos, őszinte, határozott...tényleg csak jót tudok mondani.
2014. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Annak örülni kell, hogy nem jöhetnek be látogatók a szobába és a kicsit sem mustrálja a rengeteg ember az éretlen immunrendszerével! Nálunk a Jánosban bárki bejöhetett, aminek az lett a vége, hogy egy percet sem pihentünk, szoptatni nem tudtunk, mert tele volt a másik ismerősével a szoba és én a friss császárral, még beérzéstelenítve feküdtem magatehetetlen egy lepedő alatt, addig kb 15-n mászkáltak el mellettem. Nem kívánom senkinek ezt az érzést! A babák kint a folyosón a látogatókkal a huzatban.

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ezt is érdemes mérlegelni.

2014. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ezt ertem es helyes is a latogatast ugy ertettem hogy van e ra hely pl ahol a noverem szult ott a mamak kimentek a varoterembe
2014. nov. 23. 14:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok nincs váró rész csak egy kis előtér de ott még leülni sem lehet csak kint a folyósón. Ráadásul ahol meg tudod mutatni a babát mások ott ki be járkáltak és amikor én bent voltam huzat volt szóval nem sokáig álldogáltam vele ott. Az jó,hogy nincs átjáróház az senkinek nem hiányzik akkor,de egy váró jó lenne.
2014. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy bebelszólok,én is hasonló szituációban vagyok,mint a kérdező..

Ez a kórház nem lenne messze,de sok negatívot hallottam róla..

Orvoskról tud vki vmit?

Páczai Anitát ajánlották nekem illetve dr.Kanizsai Beátát,de nincsen róluk személyes tapasztalatom

2014. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mikorra vagy kiírva? :)
2014. nov. 24. 08:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem dr. Páczai Anita volt az orvosom és csak ajánlani tudom.
2014. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!