Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült mostanában gátvédelem...

Ki szült mostanában gátvédelemmel? Melyik kórházban? Választott orvosod volt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a mostanában, de én 5 hónappal ezelőtt szültem a Szent Imre kórházban gátvédelemmel és volt fogadott orvosom és szülésznőm is. A férjem 1 hónappal a szülés várható időpontja előtt kezdte a gátmasszázst és 3 hétig minden este csináltuk, aztán megszületett a kislányom és mikor a feje jött még volt 1 centi hely, pedig teljesen átlagos a fejmérete. A szülés neház volt, de utána nagyon gyorsan regenerálódtam, mert csak belső varrataim voltak.
2010. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!! A mostanság lényegében az elmúlt 1-2 évben:)
2010. febr. 5. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 20 hónapja szültem gátvédelemmel a Sote II.volt fogadott dokim,de szülésznőm igen!2 varrattal megúsztam az egészet,és szülés előtt semmiféle gátmasszást nem alkalmaztunk!
2010. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,szülésznőm nem!akart lenni!
2010. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mind két lányomat gátvédelemmel szültem,Szekszárdon,és nem volt fogadott orvosom se szülésznőm,ha még egy babám lenne azt is így szeretném szülni!Szép napot mindenkinek!
2010. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 20 hónapos,a Szt. István khzban szültem.Volt fogadott dokim és szülésznőm is.Lényegében a szülésznőm csinált mindent.Én csak intim tornát végeztem,de teljesen sikeres volt a gátvédelem,még csak nem is repedtem.
2010. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Miskolcon szültem gátvédelemmel ügyeleten 4,5 kg-os babát.
2010. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Nálam gátvédelemmel akarták,hiába mondtam h nyisszason már,hát nem lett vágás,helyette repedés,kislányom gyorsabb volt...vas megye
2010. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én decemberben szültem első babát. én is mondtam a dokinak, hogy vágjon nyugodtan, de azt mondta nincs rá szükség és tényleg nem volt. nem repedtem és nagyon hamar helyrejöttem. bár az is igaz, hogy mindössze 3 kilós volt a baba. Semmivel nem készültem rá; a dokim fogadott volt, de minden az ügyeletes szülésznő ügyességén múlt.
2010. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Január 20án szent Imrében, fogadott szülésznő, ügyeletes orvos. Kicsit repedtem, de azt meg sem éreztem. Nagyon jó volt.
2010. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!