Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ha fekszem...

Normális, hogy ha fekszem akkor semmi bajom, ha pedig kicsit mozgok akkor már fáj a hasam alja és a derekam?

Figyelt kérdés

Elég ha 1 órahosszat talpon vagyok és már érzem is hogy fáj.Nem nagyon,de vajon mitől lehet?

2. baba

32 hetes vagyok



2013. jan. 20. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
én 33 hetes vagyok de egy ideje már én is így érzem magam...sőt ülni se nagyon tudok annyira ki is tolja magát és a derekam is majd leszakad...szerintem ez a vele járója :) nyomja a súly :) így is 33 hetesen már 2200g-ra mérték a súlyát úgyh meg se lepődöm h fáj mindenem :) kitartást még :) pihenj amennyit csak tudsz
2013. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia, én 33 hetes vagyok, de már kb 2-3 hete így vagyok ahogy írod.

Ha fekszem minden jó, semmim nem fáj, de ha felkelek mindenem fáj, a sarkam, a hasam alja szakad le, a combtövembe nyilallik, de a legrosszabb, hogy a hasamon a bőr mintha szét akarna robbanni.

Ja, és óriási a hasam, mondjuk a baba is elég nagy: 31 hetesen 2100 gramm volt...

A dokim mindig csak ezt mondja: KITARTÁS!

Mást mit is mondhatna:)

2013. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!