Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után a péterffy...

Császár után a péterffy kórházban mennyi az esély, hogy megint császárt fognak javasolni?

Figyelt kérdés

Első baba császárral született, (harántfekvés miatt).

Az előző császár lehet indok a második szülésnél? Azért kérdezem kiefejezetten a péterffy-t mert azt mondják rá, hogy a császározás "fellegvára".

Valakinek tapasztalat? Esetleg más kórházból?



2015. jan. 12. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Lehet itt : [link]

többre jutsz, sok-sok anyuka, sok-sok tapasztalat :)


VBAC támogató csopi a facen

2015. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem függ kinél szülsz!. Az én dokim ott dolgozott, ő 100%, hogy újra császározott volna. A többit nem tudom!
2015. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét infót :-)
2015. jan. 13. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező,ha jót akarsz magadnak akkor másodjára NE MENJ A PÉTERFYBE!!!!Engem ott császároztak 5 hónapja,szinte kuriózum ha valaki természetesen szül ott.Inkább keress más kórházat és dokit is.Lehet szülni természetesen császár után de nem a Péterfyben!Felejtsd el azt a kórházat!Amikor mentem a 6 hetes kontrollomra,azt mondta mosolyogva a Pleskó Pálma a folyóson,hogy ó a 2.automatikusan császár lesz.Nem mondtam semmit,csak azt gondoltam,hogy a 2.babámat NEM ott fogom szülni,úgyhogy az volt az utolsó találkozásunk.
2015. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!