Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is járt hasonló "cipőben"?

Más is járt hasonló "cipőben"?

Figyelt kérdés
Pár napja anyuka lettem, ennek rettentően örülök.:) Azonban szülés után kissé megváltozott a nemi szervem kinézete. Nem merek együtt lenni a férjemmel ez miatt, de igazából még nem is igazán kívánom a szeretkezést. Olvastam, hogy szülés után általában megváltozik a kinézete, kissé viseltes lesz, de majd visszarendeződik a korábbi állapotába. Szerintetek ne izguljak ezen annyira, ne stresszeljek rá?

2015. jan. 15. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hétig egyébként is tilos, nem mondták neked?
2015. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Először is gratulálok!Jó egészséget nektek!Szülés után 6 hét kell a regenerálódáshoz orvosok szerint!Ne izgulj!Az eredeti állapot visszaállásához,kis idő kell!
2015. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapja szültem most jutottam el odaig h mar nem ugy nezek ki mint egy 8 honapos kismama aki egy focicsapatot szoptat, de még mindig min. ugy festek mint egy 4 honapos terhes. szoval ido kell a hasnak, a mellnek, es gondolom ott lent sincs ez maskent.
2015. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

??? pár napja szultél és nem kivánod a szexet??


te nem vérzel? 2-3 hétig tart a vérzés...ami inkább -áradás-.

téged nem varrtak?

nem szoptatsz? vagy nem fejed a tejet 2 oránként? nem kell foznod? és ellátnod a háztartást plusz a babát is?


hogy van neked idod ilyen ostobaságon gondolkodni? meg, h nem kivánod a szexet..miért szertinted volt, aki kivánta, miután megszult egy 3,5 kg os gyereket, aki keresztbe hosszába szakitja az embert? és pl. még az aranyere is kint van? és onlik belole a vér, amitol folyamatosan budosnek érzi magát? szoval szerinted van olyan, aki 4-5 nap után szexelne?? :-O

2015. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Pár napja szültél,és csodálkozol azon,hogy megváltozott a nemi szerved kinézete??Miért mit gondoltál,hogy 1-2-3 nap alatt a gátmetszés begyógyul,a szövetek szépen meggyógyulnak odalent ennyi idő alatt??Ilyenkor még normális az,ha fel van dagadva a gátmetszés helye..amit tudsz tenni a gyógyulás érdekében az az,hogy naponta többször zuhanyoztasd meg,így puha marad a bőr ott és jobban tud gyógyulni.A szexet pl én szülés után 4! hónapig nem kívántam,csak a kisfiamnak éltem..azután tudtam csak ránézni a páromra ,,úgy,, és az első 3-4 együttlét még kicsit fájdalmas volt.Ez természetes,hogy nem kívánod ilyen hamar a szexet(amit egyébként sem lehet szülés után 6 hétig!!)mivel a szervezetedben iszonyat nagy hormonváltozások mennek végbe!

Nyugodj meg,adj magadnak és a testednek időt,a gátad szépen be fog gyógyulni,olyan lesz mint régen,és a szexuális életed is rendeződni fog,de még most szültél,csodát ne várj!!!


31+6 hkm

2015. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!