Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mikor lehet...

Császár után mikor lehet nehezebbet emelni?

Figyelt kérdés
Konkrétan nagyobb testvérére gondolok, nem is a cipelésére, de egy-egy helyzetben megemelni, felsegíteni valahová.

2015. jan. 17. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha legalább 1-2hétig lenne ebben segítséged. Hivatalosan a 6 hetes kontroll után lehetne, de sztem ez egy 2 gyerekkel megoldhatatlan

.

2015. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eh engem is erdekelne, 12 kg a lanyom es nemsokara szulok, nagy valoszinudeggel ismet csaszarral.
2015. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szintén 12 kg miatt érdekel, csak császár után.
2015. jan. 17. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a férjem otthon lesz 3 hétig, de tudjuk, hogy egy kisgyereknek, az enyém 18 hós, nem tudom elmondani, megértetni vele teljes mértékben hogy nem emelhetem fel, mert jön és bújik, és pelenkáznom kell és öltöztetnem, akármennyi segítség is van, elkerülhetetlen. Én már kevesebbet veszem fel az utóbbi pár hétben mint korábban, de még így is naponta legalább 20x. Te már kérdezted erről az orvost? Én még nem.
2015. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos elfelejtettem kérdezni őt.
2015. jan. 17. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kedden fogom, mennem kell úgyis terhesgondozásra. Kíváncsi vagyok mit mond.
2015. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megtennéd, hogy megírod, mit mondott? Én csak 3 hét múlva találkoznék vele.
2015. jan. 18. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8 hete szültem. Hozzánk jött gyógytornász, aki azt mondta, hogy 6 hétig nen lehet 5 kg-nál nehezebbet emelni és nem lehet lehajolni. A hashártya regenerálódása miatt nem lehet.
2015. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ!
2015. jan. 19. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a draga orvosom nem szolt hogy nem lesz rendelese, igy felkuldtek a szuloszobaba mert atadott valaki masnak mara. De jovo kedden ujra ctg, gondolom csak fogok talalkozni a dokimmal ha mar nem sikerult ma, es akkor megirom mit mondott.
2015. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!