Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan szülhetnék a Kenézyben?

Hogyan szülhetnék a Kenézyben?

Figyelt kérdés

Nyíregyházi vagyok.De Debrecenben szeretnék szülni.Hogyan kivitelezhető?

Úgy értem lehet hogy a vizsgálatokra Nyíregyházára,de szülni Debrecenbe megyek?

Szóval nem értek semmit. :(

Ill.ha van egy jó gyermekorvos ismerősöm a Kenézyben ő bent lehet a szülésnél?


2015. jan. 18. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

azt viszel be szülésre magaddal akit akarsz. ha te nem a férjed mellett vagy nyugodt hanem a gyerekorvos ismerősöd mellett, akkor őt viszed be... :)


ha elfolyik a magzatvíz vagy fájásaid vannak akkor egyszerűen bemész a kiválasztott kórházba, ha közel a szülés, nem küldhetnek el.

viszont ha mentőt kell hívni, ők a területileg illetékesbe visznek hiába kéred a másikat. vagy ha korán mész be indítani kell, stb, akkor sem.

de ha felfogadsz orvost vagy szülésznőt akkor viszont oda tartozol, bármi is lesz. ha anyagi oka van hogy nem fogadsz fel orvost akkor esetleg a szülésznőt gondold át, ők azért nincsenek elszállva. én egy budapesti jó hírű kórházban szültem ahol a dokik arany árban vannak, ott 30E-t kért a szülésznőm :)

2015. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ott szültem.Úgy fogsz tudni ott szülni,ha oda jársz gondozásra,ott fogadsz dokit,aki ott vezet le szülést,másképp nem.

Bemenni pedig az megy be veled,akit akarsz!

2015. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ott akarok, de még én sem tudom hogy lehetne megoldani


2 hete voltam nyiregyen mocskosul bántak velem, olyanokat mondtak hogy legyen beteg a babám!!!

2015. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ott egy igen bunkó szülésznő is, valami Jutka vagy Judit, egy fekete hajú, szerintem csak azzal kedves aki fizet neki. Nyíregyházáról beszélek. De szerencsére akad kedvesebb is ott, meg szóvá lehet (kell)tenni. Rablóbanda amúgy a nyíregyházi szülészet, én ezt hallom folyamatosan mindenkitől. Mi szerencsére elköltöztünk, így megúsztuk. Debrecen jó, mintha más világba csöppennél. Rájukférne egy vagyonosodási vizsgálat is.
2015. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!