Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Siófoki kórházban szült...

Siófoki kórházban szült valaki mostanában? (Többi kérdés lent. )

Figyelt kérdés
Igazából minden tapasztalat érdekelne. Milyen az orvosok, szülésznők hozzáállása? A férjem végig bent lehet velem? Oxiticint "megszokásból" adnak, vagy csak akkor, ha kell?Ti mennyit adtatok az orvosnak a szülésért? Köszönöm a válaszokat előre is.
2015. jan. 21. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvosok és a szülésznők között is vannak jók és rosszak.én magándokihoz jártam -így nem aggódtam hogy rossz kezebe kerülök.és szerencsém volt mert a szülésznőből is jót fogtam ki. engem végül császározni kellett -igy nem volt velem végig a férjem. de a tesóm simán szült és vele ott lehetett.

Oxit csak akkor adnak ha kell.


ha magándokihoz jársz akkor ott kell kiderítened hogy mennyi a szülés. az én dokim az nem mondott összeget.de amikor informálódtam másoktól akkor: 30 körüli volt a sima szülés,és 40-50 a császár.


ja ,és baba-mama szobák vannak

2015. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ill: baba barát.. :D
2015. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja,és én nem mostnában szültem hanem 3 éve..-de olyan sokat nem változhatott
2015. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én októberben szültem ott.ha kérdésed van írj privit:)
2015. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!