Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

19málna85 kérdése:

Szült valaki mostanában a Bajcsy Zs. Kórházban?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni mit kell bevinni a babának?Mit adnak,mit nem?Tippek,tanácsok!?Köszi!

2015. jan. 20. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezeket elég jól kitárgyaltuk, de nyugodtan írj ha van kérdésed, én egy éve szültem ott :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2015. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2015. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen,szeptemberben. Fogadott orvossal, minden rendben volt, és a 2 szülésznő nagyon-nagyon kedves és segítőkész volt akik bennt voltak, csescsemősnővérek szintén, még a takarítónő is, hozott nekem szoptatós teát :-) Ruhát vihetsz,ha akarsz de nem kell mert adnak, pelust textilpelenkát meg cumisüveget kérnek a babának (cumisüveget ne vigyél, inkább medela calmát válassz) de elvileg adniuk kell egy papírt, amin rajta van mit kell bevinni.
2015. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kéthete:)

Ha végre le tudom tenni a babát írok majd!

2015. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Doki neveket írnátok, hogy kinél szültetek, illetve véleményeket, tapasztalatokat? Köszi!
2015. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem a fogadott dokim lesz..rt mikor szültem, még a kórháznak se vette fel a telefont. Így ügyeletesnél szültem, Boros Edinánál. Mondjuk császárral.


egyébként nagyon jó szakemberek vannak ott, én a saját fogadott orvosomon kívül mindenkit ajánlani tudok. Szécsényi, Kubicsek is jó, nők közül Varga-Horgosi Ágnes. Én legközelebb Szécsényihez megyek.

2015. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mosonyi dr tapasztalatok?Hogy lehet szülésznőt fogadni?Aki épp ügyeletbe van,annak adok pénzt és ott marad velem? :-) Vagy hogy?
2015. jan. 23. 07:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Én Mosonyiról is csak jókat hallottam. Hát a szülésznő úgy szokott működni, hogy vagy elmégy a szülészfelkészítőkre, ott szoktak lenni szülésznők, ott választasz, vagy ha már van jelölted, akkor megkérdezed, hogy mikor van benn és akkor bemész beszélni vele. Szerintem ez az ottmaradós nem jó ötlet, 12 óra meló után lehet, hogy szeretne pihenni, vagy más programja van. Én 2 szülésznőnél is voltam, nagyon rendesek voltak.
2015. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Október 27.én szültem, babànak csak pelus, popsitörlő, textilpelus, cumisüveg, sapka, kesztyű ha hosszù körmökkel születik, de le is vághatod neki. Nekem csak az orvos volt fogadott, Dr Gyopár Ernő, teljesen meg voltam elégedve! Szülésznő volt 2is, mind aranyosak és segítőkészek voltak. Igaz a beöntést egy magyarul nem beszélő diàklány adta, az nem is volt kellemes... csecsemősök közül egy volt csak bunkó, a többi tünemény! Ruhát csak hazamenőset kell vinni, többit azt adják.
2015. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A beöntés,borotválás kötelező?Mert vannak kórházak ahol nem csinálják.

A cumisüveget mire használják?Tápszer?Azt az engedélyem nélkül adhatnak neki?

Magánszobába volt valaki?

2015. jan. 26. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!