Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Reggel fájásokat mutatott az...

Reggel fájásokat mutatott az nst, én viszont semmit sem éreztem. Ez hogy történhetett?

Figyelt kérdés

Mára vagyok kiírva. Reggel az nst 5 perces fájásokat mért, én viszont épp, hogy egy kis keményedést éreztem. Azóta szinte le is álltak a fájások, egy picit fájdogál a derekam. Szerintetek mikor indul be igazán?

Köszi, ha válaszoltok.


2015. jan. 22. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem fájásokat, pedig a gép mutatta, ez a szülés előtt kereken 3 órával volt. Van ilyen.

A másik kérdésedre nem tudok válaszolni.

2015. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem fájdalmat egészen a burokrepesztésig. A vicces az, hogy a keményedésimet nagyobb fájdalomnak mutatta az nst, mint a hiperbrutális szülési fájdalmaimat.

Nem kell vele foglalkozni, a lényeg, hogy van méhtevékenység.

2015. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan,ezt hogy lehet lepontozni? Tényleg nem éreztem fàjàsokat én sem burokrepesztésig. A doki is nézett ràm hitetlenkedve.

Ha valakit ez megnyugtat: utàna nekem is fàjt, nem maradtam ki a jóból.

2015. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki pontozott le, én nem. Egyébként köszönöm a válaszokat, legalább látom, hogy más is járt ilyen cipőben.
2015. jan. 22. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A CTG és az NST gép az erős fájásokat ugy mutatja ki,hogy a legtöbb kismama csipkelődésnek és keményedésnek fogja fel,türhető fájásoknak
2015. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!