Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1. ,2. terhességed, szülésed...

1. ,2. terhességed, szülésed mennyire hasonlított egymásra időben, "élményben"?

Figyelt kérdés

Nekem eddig szinte ugyanolyan, a nemük is azonos.

1. szülésem gyors és könnyű volt 37 hétre, magzatvízelfolyással indult. nem bánnám, ha most is így lenne. Előre is köszönöm annak, aki válaszol!

35 hetes kismama



2015. jan. 26. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Élményben ugyanaz, bár a második nálam kevésbé volt problémás. Az első lányom ráfeküdt a vesémre, és farfekvéses is volt. Talán emiatt az elsőnél a vége felé már nehezebben viseltem, levegőt is alig kaptam. :) Maga a vajúdás az elsőnél kevésbé volt fájdalmas, a második lányommal jobban megkínlódtam, de időben ugyanannyi volt. A szülés pedig az elsőnél volt fájdalmasabb, de lehet csak a farfekvés miatt, nem tudom.
2015. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtál!

más...?

2015. jan. 27. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:

A kezdete teljesen egyforma volt, már a nemvárt előtt tudtam, mi a helyzet. :) Aztán a másodikkal vérezni kezdtem, feküdnöm kellett, gyógyszert kaptam. Valamivel rosszabbul voltam, mint a lányommal, de nagyon hasonló élmény volt. Az első mozgások, UH-méretek, napra egyformák. Kívánósság, hízás, hasforma, stb. szintén. A fiammal kevésbé vizesedtem, pedig mindketten nagy melegben születtek, vele már jobban tudtam vigyázni. A nemük lett más, és a fekvésük.

Végül a születésük is kicsit. A lányommal sokat vajúdtam, nem tágultam, így lett császár. A fiammal meg életmentő császár volt. Az elsőnél ébren voltam, a másodiknál altattak. A kiírthoz képest mindkettő pár nappal előbb jött, a lányom 8-cal, a fiam 4-gyel.

2015. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!