Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességed mennyiben...

Második terhességed mennyiben hasonlított az elsőhöz? Többektől hallottam, hogy mindkét baba (első és második) fiú vagy lány lett és totál más volt a két terhesség mégis-azaz független a nemtől a hasonlóság és különbözőség?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy csodaszép kislányom, ő már 5 éves. Most kisfiút várok, de a két terhesség merőben más.

Nehezebb a második.

2009. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia, barátnőm nehezebben viseli a 2. terhességét, most is fiú lesz mint elsőnek, mégis teljesen más neki!

Üdv: első babás 28 hetes kismama

2009. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 4 éves most 30 hetesek vagyunk a fiúval.Teljesen más.Másképp helyezkedik el bár ugyanúgy fekszik mint a lány feküdt.Fejjel lefelé arccal kifelé.De a hasam lejjebb van,hamarabb elfáradok,aludnék mindig...De egyikkel sem volt hányingerem,egyedül a gyomorégés és a mellfájdalom volt az elején!
2009. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a második terhességem.Van már egy 9 éves lányom,és megint kislányt várok.De ez elejétől kezdve tiszta más,és nehezebben is viselem.Szerintem nincs két egyforma terhesség.
2009. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miben nehezebb? Kérlek, írjátok még le. Előre is köszi!
2009. márc. 10. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Hogy miben más? Úgy összességében mindenben. Az első 12 hét, az émelygés, a nehezebb teherbírás, a fáradékonyság. Már tudom mi vár rám, és kicsit várom már a végét ennek az egésznek. Szép dolog a várandósság, de tele vagyunk félelemmel, és igazán csak akkor nyugszunk meg, ha már kezünkben tarthatjuk a világ csodáját!!! Természetesen egészségesen.

2009. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Többek között abban is más,hogy az elsőnél nem volt másik gyerek akit óvodába/iskolába kellett vinni.Azóta több az itthoni munka is,több igény van az anya "szétszakadására"stb...
2009. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek az előző válasszal.Én is így vagyok vele.
2009. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más, nincs két egyforma. Ugyanannál a nőnél sem. Ezt a Doktornőm mondta és igaza volt. Nekem az első könnyű volt, csak a végén vártam már nagyon, hogy vége legyen. Lány lett. A második eleje volt nehéz, sokat hánytam, folyton rosszul voltam. Lány lett. A harmadik könnyen és gyorsan telt, végig dolgoztam a két gyerek mellett, csak nagyon nagy lett a pocakom. Fiú lett. Szerintem nem attól függ, hogy fiú vagy lány és attól sem, hogy hányadik. Fogalmam sincs mitől függ.
2009. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, 2.vagyok. Barátnőm ezzel a második kisfiúval sokkal többet volt rosszul, még 20. héten is émelygéssel küzdött, hamarabb elfáradt,olyan nyűgösebb mint az első, amit szinte meg se "érzett", csak a hasa nőtt!
2009. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!