Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonlított a 2. , (sokadik)...

Hasonlított a 2. , (sokadik) terhességed, szülésed az előzőhöz?

Figyelt kérdés
2. babámat várom. 18 hetes vagyok, eddig ugyan úgy éltem meg, mint az első terhességemet. Gondolok itt a rosszullétekre, étkezésre, hízásra. a szülésem magzatvízelfolyással indult 37 hetesen. vajon most hogy lesz? költői kérdés persze :)

2014. okt. 5. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem mindharom teljesen mas volt
2014. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ég és föld. Az első problémamentes, normál szülés 40+1 hetesen, a második terhesség a félidőtől nagyon problémás, egy ideig feküdnöm kellett, a baba harántfekvésben maradt, 33 hetesen koraszülés, sürgősségi császár. Jó lett volna ha olyan az egész mint a nagyobbik gyerkőcnél! A sima szülés a nagyobbiknál nagyon kegyetlen volt, de legalább nem császár...
2014. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is a második babámat várom,17 hetes vagyok.Eddig teljesen más minden mint a kisfiammal volt.Vele probléma mentes volt az egész,a 22.héttől kezdtem jóslózni amire Magnerotot szedtem.40+3 hetesen született,spontán,természetes úton,24 óra vajúdás után.

Most ez a terhességem haematomával indult,amire Utrogestant kellett szednem a 13.hétig.Rosszullétek voltak a kisfiammal is,de ez most rosszabb volt.Ezzel a babámmal folyamatosak a görcsök,a derékfájás :/

4 kg-ot híztam eddig :(

Eddig ennyi,de remélem ettől rosszabb dolgok már nem fognak történni!

Ja és úgy néz ki kislányunk lesz most :)

2014. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő ugyan olyan volt,pont ezért gondoltam hogy a második is lány,de 19 hetesen egy uh-n kiderült hogy fiú...talán annyiban volt más,hogy a fiammal jóslózgattam a lányommal nem!Lányom 40+5-re (3430g)spontán jött,20kg-t híztam,Fiam 39+5-re (3070g)szintén spontán, 17kg-t szedtem fel...szerintem ha még bent marad 1 hétig a Fiam,akkor talán egy súllyal születnek :) mindkettőnél elviselhető volt a vajúdás,oly annyira,hogy a fiamnál kijött a szülésznő a váróba és közölte hogy nem úgy nézek ki mint aki éppen szülni fog(nevetgéltem Apával és kekszet ettünk),behívott hogy azért megvizsgálna és kiderült,hogy szép csendben kitágultam majdnem teljesen...amit megmagyarázott azzal,hogy a többedik terhességnél általában gyorsabban és könnyebben tágulnak a nők,hiszen a szervezet egyszer ezen már átment.A kitolás pedig a lányomnál 15 perc volt,fiamnál kb 10.


Üzenem a kedves lepontozóknak,hogy igen is létezik ilyen,lehet "egyforma" két terhesség és nem csak szenvedésben lehet szülni!

2014. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2014. okt. 6. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a 7. terhességem. Sok mindenben hasonlítottak a terhességek, de azért mindegyik más volt. A szülések hasonlóan zajlottak.
2014. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!