Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után megváltozott a...

Szülés után megváltozott a menstruációd?

Figyelt kérdés
10hónapja szültem, pár napja jött meg, de nem olyan erős mint szokott lenni.már így marad?
2015. jan. 27. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Tovabb tart es erosebb. Baratnoimnek szinten erosodott.
2015. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan olyan lett, talan kicsit erosebbek a gorcsok. Viszont a ciklus napra pontosan 32 napos lett, szules elott viszont ossze vissza jott meg.
2015. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első szülésnél nem éreztem változást

most a második után sokkal erősebb lett...

2015. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavaly januárban szültem, márciusban megjött, nagyon sok, nagyon fájt. (Előtte sose fájt, és normál tampon vagy betét elég volt.) Aztán peteéréskor is fájt - de úgy... csillagokat láttam - ez a fájdalom elmúlt szerencsér, viszont nagyon erős, kezelhetetlenül. Van, h éjszakára tena lady betétet használok (szülés után nem kellett) vagy nem hazudok, pelenkát... Nappal meg tampon+betét (éjszakai), hát én teljesen kikészülok.
2015. jan. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem pont,hogy gyengébb lett,és nagyon görcsölös voltam mostmár nem
2015. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok - nekem kb évente 2-3-szor nagyon erős menstruációs görcseim voltak, tini korom óta. Anyukám mindig azzal nyugtatott, hogy ha szülök egy gyereket, ennek nyoma sem lesz többé :)

Most 32 évesen végre útbab a baba, de még nem tudom, mi lesz a vége ilyen szempontból :))

2015. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyiségre több lett és fájdalmasabb is, mint szülés előtt.
2015. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!