Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után változott a...

Szülés után változott a menstruációd?

Figyelt kérdés

Erőssebb lett, vagy gyengébb?

Hosszabb ideig tart, vagy rovidebb?

Ha terhesség elött ez hogy változott?

Beállt rendszeresre miután először megjött, vagy össze-vissza lett? Mennyi idő alatt rendszereződött?

Köszönöm a válaszokat :)


2013. okt. 16. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
soha nem voltam görcsölős,de szülés után az lettem... szülés után 6 héttel megjött rendszeresen,az első gyereknél 6 hónap után felborult majd 1,5 év után elkezdett rendszeres lenni 2 hónapig aztán újra terhes lettem.A másodiknál szintén megjött 6 héttel szülés után rendszeresen,17 hónapos a kisebb és most fog borulni az egész mert 11 nappal korábban jött a kelleténél.Amúgy mennyiségre stb nem változott
2013. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyjából ugyanolyan erősségű, rendszeres is, viszont végre elmúlt minden görcs :)
2013. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Második szülés után minden második hónapban rettenetesen görcsöltem,pedig azelőtt soha!
2013. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem előtte rendszeres 28 napos volt öt-hat napig tartott. Mennyisége folyamatosan csökkent. A szülés után két hónappal(februárban)jött meg először, utána is rendszeres lett. DE: három hónapja járok dokihoz, mert az első két nap A rendes vérzés, az következő 13 nap pedig csak barnázás. Eddig a Mastodynon cseppel próbálkoztunk, de nem hatott. Remélem ma valami hatékonyabb megoldást találunk.
2013. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokkal gyengébb, az első hónapban csak kicsit véreztem, a második hónapban szinte csak barnázás volt, semmi görcs. 29 naposak voltak a ciklusaim, szülés után 8 hétre jött meg először, utána 26 nap, most meg már 30 nap eltelt, de még nem jött meg.


3 hónapos baba anyukája.

2013. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapja szültem,de még azóta nem jött meg.Szedek fog. gátlót,aszerint a héten meg kellene jönnie,de még sehol semmi.A kisfiam 2.5 hónapos kora óta tápszeres,tehát azóta nem is szoptatok.Viszont előfordult az elmúlt hónapokban,hogy szurkálgatott a méhem,meg voltak görcseim is,de vérzés nem volt.Hát kíváncsi leszek erre a hétre. :)
2013. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Erősebb lett,több,viszont nem fáj már annyira,ha megvan.

Időtartama 5 nap,mint szülés előtt.

Továbbra sem napra pontos,de terhesség előtt sem volt az.

2013. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem mikor újra megjött, az első 4 hónapban borzasztó erős volt és görcsöltem is, pedig mielőtt terhes lettem egyáltalán meg sem éreztem hogy megvan, és csak pár napos maszatolás volt, ezért tampont nem is tudtam használni, mert nem telt volna meg egy nap alatt sem. Utána viszont napi 4 éjszakai betét simán elment :(

Tisztára be is stresszeltem tőle, hogy így marad, de szerencsére alakult azóta a dolog. Már nem olyan erős, bár erősebb, mint régen volt, bár attól nem is nehéz :) De már fájni sem fáj, max a legerősebb napon érzem egy kicsit, de különösebb gondot nem okoz...

2013. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

-Erősebb lett, vagy gyengébb?

-Gyengébb, de fájdalmasabb lett.

Hosszabb ideig tart, vagy rövidebb?

-Rövidebb, a terhesség előtt 7 napig tartott, most 5 napos, de újra babát várok, kíváncsi lesz most hogyan alakul.

- Ha terhesség elött ez hogy változott?

Ezt a kérdést nem értem.

- Beállt rendszeresre miután először megjött, vagy össze-vissza lett? Mennyi idő alatt rendszereződött?

Nekem sosem volt napra pontos,így a szülés után sem lett az, vagyis 1-3 nap eltéréssel jön meg, vagy pontosan.

2013. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha terhesség előtt görcsöltél... Akart lenni, csak az agyam gyorsabb volt, mint a kezem ;)

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem kb ugyan olyan, mint volt, annyi különbséggel, hogy alig-alig görcsölök azóta.

Mégegyszer köszi :)

2013. okt. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!