Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a császáros varratszedé...

Milyen a császáros varratszedés után? Megszünik a fájdalom? Nem korai az 5. napon kiszedni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés lessz utána jobb vagy rosszabb?
2015. jan. 27. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Még egy darabig természetesen fáj, hiszen a sebnek gyógyulnia kell. Én már nem emlékszem meddig fájt intenzíven a seb, azt tudom, hogy az első 5 napban nagyon. De utana még hónapokig érzékeny volt. Ez ilyen sajna.
2015. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napig fajt de nagyon utana egyre jobb lett. Az 5. napon mar szinte hajolni is tudtam. Nagyon jo dokit fogtam ki a csaszarra, szep lett a hegem, gyors volt a felepulesem. A varratot 7 nap utan szedtek ki. Akkor mar semennyire se fajt, csak neha viszketett.
2015. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. napon szedték ki, szerintem jobb volt utána, mert már feszített a varrat. Nem volt korai kiszedni, sőt nekem kötésem sem volt, a dokim nem híve annak és zuhanyoztathattam is a sebem. Szerintem szép lett perszevki kell még világosodnia hiszen csak két hónapja volt.
2015. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hétfőn szültem, pénteken szedték ki. őszintén szólva, jobban féltem a varratszedéstől, mint magától a császártól előtte, majdnem elájultam :D de semmi nem volt..

utána nem lett egyből jobb azért, csak idővel.

2015. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6ik napon szedték ki a varratot én féltem tőle mert előző császárnál nagyon fájt,mert egy csomó és azon egy hurok lett(ezt csak akkor láttuk mikor kihúzta a varratot), azt húzta végig a seben, egyszer el is szakadt, második varratszedésem egy pillanat volt és szinte meg se éreztem, utána jobb volt mert már nem feszített.
2015. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!