Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma voltam dokinál. Bő egy...

Ma voltam dokinál. Bő egy ujjnyira nyitva vagyok, teljesen fel van puhulva a méhszáj, a baba feje beilleszkedett. Mikor szülök?

Figyelt kérdés
Miota megvizsgált(pedig ovatos volt) sokat fáj a hasam, meg keményedik.Szedtem a homeos golyokat.Mennyi lehet még hátra?Azt mondta, hogy lehet jovohétig megszulok.Voltatok már igy?
2010. febr. 9. 13:17
 1/5 A kérdező kommentje:
37+3
2010. febr. 9. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhetö,hogy megszülsz,de ha sokat fekszel,nem csinálsz "semmit",akkor még ellehet húzni az idöt...
2010. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen adatokkal aznap hajnalban mentem szülni,igaz de. oxitocinos terhelésen voltam,és már a 41 ik hétben.De ez annyira kiszámithatatlan,majd meglátod...Könnyű szülést
2010. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bár én nem voltam nyitva teljesen a szülésig, 39 hetesen 1100 volt a cg-m, folyamatosan voltak keményedéseim (minden CTG-n volt egy kettő), 41+1 hetesen mégis úgy indították meg a szülést (viszont én a priming utolsó órájában kitágultam ripsz-ropsz, egyből vittek szülni). Szóval azt csak egy látnok tudja megmondani, hogy mikor szülsz, lehet, hogy már meg is szültél tegnap óta :) de lehet, hogy te is túlhordod...
2010. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még itt vagyok egyenlőre.

Azt mondta a dokim, hopgy készen áll minden a szülésre és ha jovohéten egyben vagyok még, lehet megpróbál ráinditani, ha akarom.

Nem is tudom, lehet egy kis segítség nem lenne rossz neki.

Párom meg hallani se akar rola...

Szoval jo lenne ha magátol elojonne addig.:)

2010. febr. 10. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!